سریال خاتون
فوتبال جهان

پروژه بایرن مونیخ، آرائوخو را وسوسه می‌کند؟

به گزارش امین گیمز، رونالد آرائوخو که یکی از اصلی‌ترین مهره‌های ژاوی در بارسلونا به شمار می‌رود، گفته می‌شود یکی از اهداف اصلی بایرن مونیخ برای نقل‌وانتقالات به شمار می‌رود. شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» روز گذشته (شنبه) گزارش داد؛ آرائوخو هدف رؤیایی بایرن مونیخ است و تماس‌هایی هم روز جمعه بین توماس توخل، کریستوف فروند و این مدافع اروگوئه‌ای برقرار شده و سرمربی آلمانی بایرن به آرائوخو گفته که دوست دارد هر چه سریعتر او را در ترکیب تیمش داشته باشد. گفته می‌شود بایرن آماده است تا برای به خدمت او از بارسلونا 100 میلیون یورو بپردازد.

حالا نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا خبر می‌دهد؛ تماسی که بایرن مونیخ با آرائوخو داشته او را وسوسه کرده است، اما این مدافع اروگوئه‌ای در حال حاضر تنها روی بارسا تمرکز کرده است. این باشگاه آلمانی قصد دارد همچنان با ارائه یک پیشنهاد ورزشی و اقتصادی جذاب به تلاش خود برای جذب این بازیکن ادامه ‌دهد، این در حالی است که بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد ستاره خط دفاعی خود است. آرائوخوی 24 ساله به انتقالش در ماه ژانویه پاسخ منفی داده است، اما در تابستان پیش‌رو هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.  

در ادامه گزارش این نشریه کاتالونیایی آمده است؛ واقعیت این است که بایرن مونیخ به شدت به دنبال جذب آرائوخو است و قصد دارد با ارائه دستمزد بالاتر از چیزی که در بارسا دریافت می‌کند، او را برای پیوستن به جمع باوارایی‌ها وسوسه کند. مدافع اروگوئه‌ای بارسلونا به پول اهمیت نمی‌دهد اما تنها چیزی که می‌تواند او را وسوسه کند پروژه ورزشی است. آرائوخو بازیکنی بسیار رقابتی است و می‌خواهد عناوین زیادی کسب کند و در بایرن او می تواند هر سال رؤیای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد، اما پیش از آن می‌خواهد ببیند بارسا این فصل چطور پیش می‌رود.

آرائوخو که قرارداد فعلی‌اش با بارسلونا تا سال 2023 اعتبار دارد، تاکنون در 126 بازی برای این تیم به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 8 گل، 3 پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. او همچنین تاکنون به کاتالان‌ها برای کسب یک قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا کمک کرده است.

انتهای پیام/  

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا