سریال خاتون
فوتبال جهان

پشت پرده گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت کونته به یوونتوس

به گزارش امین گیمز، درست پس از مصاف تیم‌های یوونتوس و اینتر، دو مدعی قهرمانی این فصل سری A ، خبری غافلگیر کننده توسط نشریه کوریره دلواسپورت درباره بانوی پیر منتشر شد. خبر حاکی از این بود که ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود تا آنتونیو کونته، کاپیتان و سرمربی سابق بانوی پیر برگردد. انتشار این خبر در حالی است که هنوز یک سال دیگر از قرارداد آلگری باقیست و تیم او هم در این فصل خوب نتیجه گرفته و با تنها 2 امتیاز کمتر از اینتر صدرنشین در رده دوم جدول سری A قرار دارد؛ اما اینکه چه اتفاقی رخ داده که این خبر انتشار پیدا کرد را کوریره در گزارشی دیگر منتشر کرده است.

طبق گزارش نشریه چاپ رم؛ یکی از دلایلی که آلگری به ترک یووه فکر می‌کند، تغییرات اساسی در کادر مدیریتی باشگاه است. تا پیش از افشای تخلفات باشگاه یوونتوس با پرونده‌سازی درباره حقوق‌های پرداختی‌‌شان به بازیکنان که منجر به محرومیت مدیران باشگاه شد، اوضاع تحت کنترل آلگری بود، چرا که رابطه او با مدیران باشگاه و خصوصاً با آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه خوب بود. بعد از آن اتفاق و ورود افراد جدید به کادر فنی یوونتوس اما ماجرا تغییر کرده چون اتفاقاتی رخ داده که آلگری را ناراحت کرده است.

برخلاف آلگری که این اواخر درباره آینده‌اش سکوت اختیار کرده، کونته مدام از تمایل خود برای بازگشت صحبت کرده و حتی در دو رویداد اخیری که در آنها حضور داشت اعتراف کرد که دوست دارد یک روز به یوونتوس برگردد؛ با این حال انگار چیزی فراتر از این‌ها رخ داده که آلگری را به فکر جدایی از بیانکونری انداخته است.

ظاهراً چندی پیش آنتونیو کونته در زمین تمرینی «وینوو» – زمین تمرینی سابق یوونتوس که اکنون تیم جوانان باشگاه در آن تمرین می‌کند – با فرانچسکو کالوو مدیر فوتبال باشگاه ملاقاتی داشته است. اگرچه گفته می‌شود که کونته به دعوت دوست صمیمی و هم‌تیمی سابقش پائولو مونترو، سرمربی تیم جوانان یوونتوس به وینوو رفته اما آلگری و دستیارانش از دیدن او در آن محل غافلگیر شده‌اند و بعید نیست که ناراحت هم شده باشند. گویا این مسئله از یک طرف و بی‌تفاوتی باشگاه نسبت به شایعات موجود، آلگری را ناراحت کرده و به همین دلیل هم او برای ماندن در تورین دچار تردید شده است.

در همین حال فابریتزیو راوانلی، یکی دیگر از هم‌تیمی‌های سابق کونته در یوونتوس درباره آینده این مرد 54 ساله صحبت کرد و گفته بود که کونته به زودی مربیگری را از سر خواهد گرفت و حاضر نشد احتمال اینکه این اتفاق در یوونتوس رخ خواهد داد را رد کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا