سریال خاتون
فوتبال جهان

پشیمانی بانوی پیر از خرید پوگبا؛ 2 گزینه جایگزینی ستاره همیشه مصدوم

به گزارش امین گیمز، گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که باشگاه یوونتوس خودش را برای فروش پل پوگبا آماده است، بازیکن که تنها تابستان سال گذشته به خدمت گرفت و عملاً تنها در یک ماه پایانی فصل توانست از او استفاده کند. هدف از فروش او نیز تأمین بودجه خرید هافبک بعدی است که سرگی میلینکوویچ ساویچ یا چزاره کازادی خواهد بود.

بیانکونری روز گذشته (سه‌شنبه) از تمدید یکساله قرارداد آدرین رابیو خبر داد اما جووانی مانا مدیر ورزشی باشگاه به درخواست مکس آلگری همچنان درصدد تقویت خط میانی است. با توجه به سابقه مصدومیت‌های پوگبا (او فصل گذشته در تمامی رقابت‌ها تنها 172 دقیقه بازی کرد)، ظاهراً آلگری روی کمک این هافبک فرانسوی خیلی حساب نمی‌کند. به همین دلیل هم نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشته است که بانوی پیر ستاره سابق منچستریونایتد را در فهرست فروش قرار داده است.

 

پوگبا فصل گذشته نه تنها کمترین میزان بازی را برای یوونتوس انجام داد بلکه پردرآمدترین بازیکن این تیم هم هست. او برخلاف دیگر بازیکنان تیم به جای رفتن به تعطیلات تابستانی در حال تمرین است تا آمادگی فیزیکی خود را برای فصل جدید بالا ببرد و قرار است که یک هفته پیش از آغاز تمرینات پیش فصل یووه به تورین برگردد. با این حال امکان دارد که او در تیمی دیگر تمرینات پیش فصلش را آغاز کرد چرا که یوونتوس نگران تکرار مصدومیت‌های بازیکن است. گاتزتا نوشته است که پوگبا شخصاً تمایلی به ترک یوونتوس ندارد اما باشگاه تصمیم به فروش او گرفته است.

اگر پوگبا برود، یوونتوس قطعاً برای خرید جانشین او دست به کار خواهد شد و اولویتش برای انجام این کار هم میلینکوویچ ساویچ هافبک صرب لاتزیو است. در همین راستا نیز نشریات کوریره دلواسپورت و توتواسپورت نوشته‌اند که یوونتوس علاوه بر پوگبا، حاضر است آرتور ملو یا دنیس زکریا (بازیکن که لانس فرانسه و وستهام مشتری‌اش هستند) را هم می‌فروشد تا هزینه خرید میلینکوویچ را تأمین کند.

طبق ادعای توتواسپورت، یوونتوس قصد عقد قراردادی 5 ساله را با میلینکوویچ ساویچ دارد و قیمت مدنظر لاتزیو هم برای فروش این بازیکن که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده، 40 میلیون یورو است. در همین حال گاتزتا هم نوشته در صورتی که محدودیت‌های مالی مانع از انتقال هافبک صرب به تورین شوند، بانوی پیر به سراغ چزاره کازادی از چلسی خواهد رفت.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا