سریال خاتون
فوتبال جهان

پورتو رقم فروش طارمی را کاهش داد؛ میلان امیدوارتر شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه میلان در حالی همچنان منتظر پاسخ باشگاه AZ آلکمار در مورد جذب تیانی ریندرز هافبک هلندی این تیم است که به نظر می‌رسد این باشگاه در آستانه به خدمت گرفتن مهدی طارمی از پورتو است. میلانی‌ها که در بازار نقل‌وانتقالات بسیار فعال هستند، پس از عقد قراردادی چهار ساله با کریستین پولیسیچ، حالا به دنبال جذب یک هافبک جدید برای جانشینی ساندرو تونالی و خرید یک مهاجم جدید هستند.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» و جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی؛ باشگاه پورتو رقم درخواستی خود برای فروش مهدی طارمی، گزینه مدنظر میلان را از 25 میلیون یورو به 20 میلیون یورو کاهش داده است. این مهاجم ایرانی که هفته آینده 31 ساله می‌شود و تنها یک فصل دیگر با باشگاه پورتو قرارداد دارد، طبق شرایط موجود هنوز این رقم برای انتقال او کمی بالا در نظر گرفته شده است.

طارمی که همچنین مورد توجه دو باشگاه رُم و الهلال نیز قرار دارد، در صورت پیوستن به میلان، تنها سهمیه باقیمانده برای بازیکن غیراروپایی در ترکیب میلان را از آن خود خواهد کرد و بنابراین خرید ساموئل چوکووز نیجریه‌ای و دایچی کامادا ژاپنی منتفی می‌شود.

مهاجم ایرانی پورتو در سه فصل اخیر آمار 80 گل‌زده و 49 پاس‌گل در 147 بازی را از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا