سریال خاتون
فوتبال جهان

پوستک‌اوغلو: تضمینی از باشگاه برای حفظ هری کین نخواسته‌ام

به گزارش امین گیمز، آنگه پوستک‌اوغلو که اخیراً به‌عنوان سرمربی تاتنهام منصوب شد، امروز (دوشنبه) با حضور در یک کنفرانس خبری درباره مهاجم انگلیسی‌اش که شایعات زیادی راجع به آینده حرفه‌ای او مطرح شده است، گفت: کین همین حالا هم یک چهره مهم در تاریخ باشگاه تاتنهام به شمار می‌رود. او یکی از بهترین بازیکنان جهان است و من می‌خواهم این بازیکن را در ترکیب تیمم داشته باشم و همچنین تیمم را به موفقیت برسانم. مطمئنم که هری هم همین را می‌خواهد.

وی همچنین درباره اینکه آیا تضمینی از باشگاه برای حفظ هری کین خواسته است یا خیر، اظهار داشت: خیر، من هیچ تضمینی در این باره نخواسته‌ام و هیچ انتظاری هم ندارم. شما به‌عنوان مربی هرگز با چنین چیزهایی سر و کار ندارید. چیزی که من در حال حاضر می‌دانم این است که هری بخشی از تیم تاتنهام است و مشتاقانه منتظر بازگشت او هستم.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام درباره مذاکره احتمالی با این مهاجم انگلیسی در بازگشتش به تمرینات خاطرنشان کرد: فقط می‌خواهم خودم را به کین معرفی کنم و می‌خواهم بدانم او می‌خواهد چه اتفاقی بیفتد که این باشگاه موفق باشد، سپس به زمین تمرین برویم و برای عملی کردن آن تلاش کنیم.

کین 29 ساله که مورد توجه باشگاه‌هایی همچون بایرن مونیخ، منچستریونایتد و چلسی قرار دارد، از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به‌طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است. او تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا