سریال خاتون
فوتبال جهان

پوستک‌اوغلو: در بهترین فرم و شکل خود نبودیم

به گزارش امین گیمز، آنگه پوستک‌اوغلو که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور دوم جام اتحادیه فوتبال انگلیس پس از تساوی یک – یک در وقت‌های قانونی مقابل فولام، در ضربات پنالتی تن به شکست 5 بر 3 داد و حذف شد، گفت: در بهترین فرم و شکل خود نبودیم، مخصوصاً در اوایل بازی و با توجه به تغییراتی که در ترکیب تیم داشتیم. این تعجب‌آور نیست. راه‌های مختلفی برای رشد تیم وجود دارد و ما شخصیت واقعی خود را نشان دادیم. نیمه دوم موقعیت‌هایی برای بردن این بازی داشتیم، اما در نهایت در ضربات پنالتی شکست ‌خوریم.

وی درباره مهاجم برزیلی‌اش که در دقیقه 72 جای خود را به دژان کولوسفسکی داد، خاطرنشان کرد: ضربه‌ای به پای ریچارلیسون خورد، برای همین او را از زمین بیرون کشیدیم. اخیراً همه در مورد عملکرد ریچارلیسون صحبت کرده بودند و گلزنی‌اش در این دیدار برای او عالی شد. ریچارلیسون در بازی‌های دیگر هم برای ما خوب بازی کرده بود. او در این بازی توپ‌های خیلی زیادی از دست داد، اما بازیکنان دیگرمان هم اینطور بودند.

سرمربی تاتنهام درباره احتمال جدایی یا جذب بازیکنان جدید پیش از بسته شدن نقل‌وانتقالات تابستانی جاری اظهار داشت: باید تیم را اصلاح کنیم و آن را به وضعیت قابل کنترل‌تری برسانیم و سپس ببینیم چه چیزی برای تقویت تیم در چند پست در دسترس‌مان است.  

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا