سریال خاتون
فوتبال جهان

پیام رسمی اینتر به چلسی؛ دیگر لوکاکو را نمی‌خواهیم!

به گزارش امین گیمز، جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه اینتر در پی اختلافاتی که به تازگی با روملو لوکاکو و وکیل او پیدا کرده، به کلی از خرید این بازیکن انصراف داده است.

اینتری‌ها از هفته‌ها قبل با چلسی برای قطعی کردن قرارداد بازیکن قرضی‌شان مذاکره داشتند و در نهایت با آنها به توافق هم رسیدند (30 میلیون + 5 میلیون پاداش‌ها) اما درست زمانی که باشگاه اینتر برای نهایی کردن انتقال بازیکن با او و وکیلش تماس گرفت، هیچ‌یک از آنها پاسخگو نبودند. این اتفاق درست زمانی رخ داد که اعلام شد؛ باشگاه یوونتوس به او حقوقی دوبرابر حقوق پیشنهادی اینتر وعده داده است.

بی‌اعتنایی لوکاکو به تماس‌های مدیران اینتر به شدت آنها را عصبانی کرده و باعث ایجاد تنش در روابط میان طرفین شده تا جایی که نراتزوری عطای بازیکن بلژیکی را به لقای او بخشیده و به این ترتیب به پروسه خرید او پایان داده است. اینتر این موضوع را در پیامی رسمی به چلسی اعلام کرده است.

اکنون به نظر می‌رسد که لوکاکو به سمت تورین خواهد چرخید تا دوران بازیگری‌اش را در یوونتوس ادامه دهد، البته این منوط به آن است که بانوی پیر مهاجم صرب خود، دوشان ولاهوویچ را با قیمت مدنظرش بفروشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا