سریال خاتون
فوتبال جهان

پیام کیمیش به مدیران بایرن با تلاش برای استخدام مدیر برنامه

به گزارش امین گیمز، یاشوا کیمیش که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه بایرن مونیخ تا سال 2025 اعتبار دارد، این روزها بحث‌هایی درباره آینده حرفه‌ای‌اش مطرح شده و گفته می‌شود به دنبال جدایی از جمع باواریایی‌ها است. بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان؛ کیمیش که تنها بازیکن بایرن مونیخ است که مدیر برنامه ندارد؛ به دنبال همکاری با یک مدیر برنامه است.

طبق این گزارش؛ این هافبک آلمانی یکی از پردرآمدترین بازیکنان بایرن  با درآمد 20 میلیون یورو در سال است. کیمیش و مدیران باشگاه بایرن مونیخ حالا باید در مورد تمدید قرارداد با یکدیگر صحبت کنند اما مدیران باشگاه معتقد هستند که این بازیکن نمی‌تواند با عملکرد فعلی‌اش چیز بیشتری به دست آورد. استخدام یک مدیر برنامه جدید نشان‌دهنده این است که این هافبک 28 ساله در حال بررسی انتقال به خارج از آلمان است.

شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان هم مدعی شد؛ کیمیش علاقه‌مند به ترک آلمان و بازی در باشگاهی در لیگی دیگر است. ملی‌پوش آلمان که در سال 2015 از لایپزیگ به بایرن مونیخ پیوست، هرگز خارج از آلمان بازی نکرده است. او در 367 بازی برای باوارایی‌ها به میدان رفته که حاصلش 41 ‌گل و 100 پاس‌گل بوده است.

او همچنین تاکنون به بایرن برای کسب 20 جام مختلف کمک کرده است، از جمله هشت قهرمانی در بوندس‌لیگا، سه قهرمانی در جام حذفی آلمان و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا