سریال خاتون
فوتبال جهان

پیروزی رم مقابل ناپولی 9 نفره در حضور 25 دقیقه‌ای آزمون

به گزارش امین گیمز، در آخرین بازی هفته هفدهم سری A ایتالیا، شنبه شب تیم‌های فوتبال رم و ناپولی در ورزشگاه المپیکوی شهر رم برابر یکدیگر صف آرایی کردند که این بازی با برتری 2 بر صفر تیم میزبان همراه بود.

گل نخست این بازی در دقیقه 74 توسط لورنزو پلگرینی به ثمر رسید که تنها سه دقیقه پس از ورودش به میدان موفق شد دروازه مدافع عنوان قهرمانی مسابقات را باز کند. گل دوم جالوروسی را هم روملو لوکاکو در دقیقه 6+90 به ثمر رساند.

سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم فوتبال رم در دقیقه 71 بازی به جای لئاندرو پاردس به میدان رفت و روی صحنه گل جالوروسی تأثیرگذار بود.

 

ناپولی در حالی ششمین شکستش در فصل جاری سری A را تجربه کرد که در این بازی دو اخراجی داشت. اولین بازیکن این تیم که کارت قرمز گرفت متئو پولیتانو بود که به خاطر واکنش غیرمنتظره‌اش به خطای بازیکن حریف مستقیماً اخراج شد. دومین بازیکن هم ستاره نیجریه‌ای، ویکتور اوسیمن بود که در دقیقه 86 با دریافت دومین کارت زرد مجبور به ترک میدان شد.

رم با این نتیجه 28 امتیازی شد و با دو پله صعود در رده ششم جدول سری A قرار گرفت. ناپولی اما با 27 امتیاز به رده هفتم جدول سقوط کرد.

در پایان هفته هفدهم سری A، اینتر 44 امتیازی صدرنشین است، یوونتوس با 40 امتیاز در رده دوم قرار دارد و میلان 33 امتیازی سوم است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا