سریال خاتون
فوتبال جهان

پیشنهاد جدید بایرن برای کین رد می‌شود؟/ توخل هم دست به کار شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ برای تقویت خط حمله خود در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری به دنبال به خدمت گرفتن هری کین از تاتنهام است، بازیکنی که تنها یک سال دیگر با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد و در صورتی که این باشگاه لیگ برتری او را در این تابستان نفروشد، تابستان آینده او را به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهد داد.

بر اساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس؛ باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد پیشنهاد جدیدی را به باشگاه تاتنهام برای جذب هری کین 29 ساله بدهد. این پیشنهاد که 70 میلیون پوند برآورد می‌شود، بعید است از سوی تاتنهام پذیرفته شود، این در حالی است که آنها پیش از این به پیشنهاد قبلی بایرنی‌ها که 60 میلیون یورو بوده، پاسخ منفی داده‌اند.

موضع تاتنهامی‌ها همچنان این است که آنها نمی‌خواهند ماشین گلزنی خود را بفروشند و هیچ انتظاری برای جدایی این بازیکن ندارند. آنها ترجیح می‌دهند قرارداد کین را تمدید کنند اما واضح است که برای متقاعد کردن مدیران این باشگاه برای فروش این مهاجم انگلیسی در این تابستان نیاز به ارائه پیشنهادی قابل‌توجه تری است.

گفته می‌شود که توماس توخل، هری کین و خانواده‌اش را در مورد حضور در مونیخ و بازی برای بایرن متقاعد کرده است. کین می‌تواند با پیوستن به باواریایی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند، در حالی که تاتنهام فصل آینده در رقابت‌های اروپایی نخواهد بود. همچنین حضور در بایرن تقریباً اولین جام‌های دوران حرفه ای او را می‌تواند تضمین کند.

کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و چلسی هم وضعیت هری کین را زیرنظر دارند اما مدیران باشگاه تاتنهام قصد ندارند مهاجم گلزن خود را به تیمی دیگر در لیگ برتر انگلیس واگذار کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا