سریال خاتون
فوتبال جهان

پیشنهاد دوم بایرن برای هری کین رد می‌شود

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ دومین پیشنهاد رسمی خود برای جذب هری کین را به باشگاه تاتنهام ارائه کرده است، پیشنهادی که 80 میلیون یورو به علاوه بند پاداش‌ها است اما این رقم هنوز با رقم مدنظر تاتنهامی که چیزی نزدیک به 120 میلیون یورو است، فاصله زیادی دارد، به همین خاطر به نظر می‌رسد این پیشنهاد هم مانند پیشنهاد اول که 70 میلیون یورو به علاوه بند پاداش‌ها بود، رد شود.

بر اساس ادعای نشریه «دیلی‌میل» انگلیس؛ تاتنهام پیشنهاد دوم بایرن مونیخ برای هری کین را هم رد خواهد کرد. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم خبر داد؛ افراد نزدیک به باشگاه تاتنهام می‌گویند پیام بسیار واضح است و آن اینکه بعید است که دنیل لِوی (رئیس باشگاه تاتنهام) پیشنهاد 80 میلیون یورویی بایرن مونیخ برای هری کین را بپذیرد و عملی شدن این انتقال در ازای این رقم بسیار دشوار است.  

در سوی دیگر دوشان ولاهوویچ همیشه در لیست خریدهای تابستانی بایرن مونیخ بوده و توماس توخل علاقه زیادی به مهاجم صربستانی یوونتوس دارد اما در حال حاضر اولویت آنها جذب هری کین است و روی خرید مهاجم انگلیسی تاتنهام تمرکز کرده‌اند. یوونتوس در صورت دریافت پیشنهاد مناسب آماده مذاکره برسر فروش ولاهوویچ است.

کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و چلسی هم وضعیت هری کین را زیرنظر دارند اما مدیران باشگاه تاتنهام قصد ندارند مهاجم گلزن خود را به تیمی دیگر در لیگ برتر انگلیس واگذار کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا