سریال خاتون
فوتبال جهان

پیشنهاد وستهام برای جذب مشترک مگوایر و مک‌تامینی رد شد

به گزارش امین گیمز، مدیران باشگاه منچستریونایتد در کنار اینکه در تلاش برای تقویت هر چه بیشتر تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ برای فصل پیش‌رو هستند، فروش بازیکنانی همچون آنتونی مارسیال، هری مگوایر، دونی فن‌دبیک، اسکات مک‌تامینی، فِرد، دونی فن‌دبیک و حتی جیدون سانچو را مدنظر دارند، به شرطی که پیشنهادهای مناسبی دریافت کنند.

بر اساس گزارش نشریه «منچستر ایونینگ نیوز»؛ باشگاه وستهام پیشنهادی 30 میلیون پوندی به منچستریونایتد برای جذب اسکات مک‌تامینی داده که این پیشنهاد از سوی این باشگاه لیگ برتری رد شده است. نشریه انگلیسی «اتلتیک» هم مدعی شد که وستهام بسته 60 میلیون پوندی به منچستریونایتد برای جذب مگوایر و مک‌تامینی ارائه داده است. طبق این گزارش؛ منچستری‌ها دو هفته پیش پیشنهاد 20 میلیون پوندی وستهام برای مگوایر و پیشنهاد 30 میلیون پوندی همین باشگاه برای مک‌تامینی را رد کرده بودند.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» هم مدعی شد؛ منچستریونایتد روی هری مگوایر  مدافع 30 ساله خود که دو سال از قرارداد فعلی‌اش باقی مانده، 40 میلیون پوند قیمت گذاشته اما انتقال او به تیمی دیگر می‌تواند در ازای 35 میلیون پوند عملی شود.

اسکات مک‌تامینی هافبک 26 ساله و اسکاتلندی شیاطین سرخ هم که دو سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، در برنامه‌های تاکتیکی اریک تن‌هاخ نقش پررنگی ندارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا