سریال خاتون
فوتبال جهان

پیشنهاد 100 میلیونی بایرن مونیخ برای کین/ هشدار مالک تاتنهام به لِوی

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ که پیش از این دو پیشنهادش برای به خدمت گرفتن هری کین از سوی تاتنهام رد شده، حال خودش را آماده ارائه پیشنهاد سوم به این باشگاه لیگ برتری می‌کند. بایرنی‌ها پیش از این به ترتیب پیشنهادهایی 70 میلیون یورویی و 80 میلیون یورویی به تاتنهام ارائه کرده‌اند و حالا بر اساس ادعای روزنامه آلمانی «TZ» چاپ مونیخ؛ خود را آماده ارائه پیشنهادی نزدیک به 100 میلیون یورو بابت جذب ماشین گلزنی اسپرز می‌کنند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم نسبت به خدمت گرفتن کین 29 ساله علاقه‌مند است اما منابع نزدیک به این مهاجم  انگلیسی می‌گویند که او علاقه‌ای برای پیوستن به جمع پاریسی‌ها ندارد. مدیران باشگاه تاتنهام به کین اولتیماتوم داده‌اند که هر چه سریع‌تر در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش تصمیم بگیرد، اینکه یا قراردادش را تمدید کند یا در همین تابستان او را خواهند فروخت.

بر اساس گزارش نشریه «میرر» انگلیس؛ جو لویس مالک باشگاه تاتنهام به دنیل لوی رئیس این باشگاه گفته که اجازه نخواهد داد هری کین قراردادش را با این باشگاه به پایان برساند و تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد از جمع اسپرز جدا شود. او به لوی گفته که یا قرارداد این مهاجم انگلیسی را تمدید کند یا در همین تابستان او را بفروشد.

روزنامه «TZ» تأیید کرد که کتی گودلند همسر هری کین چند روز پیش در شهر مونیخ بوده و در کنار بررسی وضعیت اسکان‌ احتمالی‌شان در این شهر در صورت انتقال این مهاجم انگلیسی به جمع باواریایی‌ها، مدارس بین‌المللی این شهر را هم مورد بررسی قرار داده است.

هری کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به‌طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است. او بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام هم به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا