سریال خاتون
فوتبال جهان

پیولی: بهترین عملکردمان را به نمایش نگذاشتیم اما رویکرد درستی داشتیم

به گزارش امین گیمز، استفانو پیولی در پی برتری خانگی یک بر صفر شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل فیورنتینا در هفته سیزدهم سری A ایتالیا، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: این طبیعی است که ما بهترین عملکردمان و باکیفیت‌ترین عملکردمان را به نمایش نگذاشتیم. ما در نیمه اول عملکرد خوبی را از خود ارائه کردیم، اما در ادامه به لحاظ ذهنیتی خوب نبودیم و نتوانستیم بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم، اما با وجود اینکه تحت فشار بودیم، روند بازی‌مان پیشرفت کرد و در نهایت سه امتیاز را به خانه آوردیم. ما این ذهنیت را داشتیم که در بازی‌های قبلی‌مان همیشه یا در نیمه دوم در نتیجه عقب می‌افتادیم یا شکست می‌خوردیم. این پیروزی حالا باید به ما اعتمادبه‌نفس و ایمان بیشتری در آینده بدهد. ذهنیت، تفاوت را ایجاد می‌کند.

وی در ادامه افزود: جو ورزشگاه سن‌سیرو در این بازی مثل همیشه نبود. فکر می‌کنم رویکرد درستی داشتیم تا از این مقطع سخت بیرون بیاییم و برای بازی بعدی (بازی با دورتموند در سن‌سیرو) که برای جاه‌طلبی‌های ما در لیگ قهرمانان اروپا تعیین‌کننده خواهد بود، آماده شویم. مطمئن هستم که وقتی در نتیجه‌گیری به ثبات برسیم، می‌توانیم به سبک زیبای فوتبال خود بازگردیم. مقاطعی در فصل وجود دارد که باید کارها را به این شکل انجام دهید.  

سرمربی میلان همچنین درباره بازی سه‌شنبه تیمش در لیگ قهرمانان اروپا که مقابل دورتموند خواهد بود، اظهار داشت: پیروزی ما مقابل پاری‌سن‌ژرمن باعث شد تا شانس‌مان برای صعود از مرحله گروهی را زنده نگه داریم و در صورت پیروزی مقابل دورتموند اوضاع کاملاً متفاوت خواهد شد. بازیکنان ما می‌دانند که سه‌شنبه شب به چه نوع عملکردی نیاز دارند که این کار من را آسان‌تر می‌کند.

پیولی که شاگردانش در حال حاضر با 26 امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا و پشت سر اینتر 31 امتیازی و یوونتوس 29 امتیازی قرار دارند، درباره تقابل امشب دو تیم اول جدول در دربی ایتالیا گفت: نتیجه تساوی در بازی امشب یوونتوس و اینتر برای ما ایده‌آل است و باعث می‌شود تا فاصله‌مان را با تیم‌های صدر جدول (اینتر و یوونتوس) کاهش دهیم. با این حال هنوز راه طولانی تا پایان فصل در پیش است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا