سریال خاتون
فوتبال جهان

پیولی: پیروزی بر جنوا ذهنی و شخصیتی بود/ پولیسیچ می‌خواست در درون دروازه بایستد

به گزارش امین گیمیز، استفانو پیولی که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته هشتم سری A ایتالیا موفق شد به لطف گل دقیقه 87 کریستین پولیسیچ با نتیجه یک بر صفر میزبانش جنوا را در ورزشگاه لوئیجی فراریز شکست دهد و به صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها برسد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، درباره قرار گرفتن اولیویه ژیرو در درون دروازه میلان در پی اخراج مایک مینیان دروازه‌بان فرانسوی روسونری گفت: چنین چیزی هرگز پیش از این اتفاق نیفتاده بود. کریستین پولیسیچ می‌خواست درون دروازه بایستد اما ما به او گفتیم که خیلی کوتاه قامت است، بنابراین مسئولیت این کار به اولیویه ژیرو سپرده شد.

وی افزود: در طول مسابقه اتفاقات عجیب و غریب زیادی افتاد. می‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود اما خوب از دروازه‌مان دفاع کردیم. بازی سختی بود، چون جنوا در زمین پرتلاش بود. ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم، سعی کردیم توپ را از دست ندهیم و در نهایت هم توسط پولیسیچ به گل رسیدیم. این یک پیروزی ذهنی، شخصیتی و قدرتی است و من از بازیکنانم بسیار راضی هستم. ما در هشت بازی اخیرمان، پنج بازی خارج از خانه داشتیم، بنابراین حضور در صدر جدول ما را بسیار خوشحال می‌کند. ما می‌دانیم که چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانیم در آنها بهتر باشیم و باید بهتر انجام دهیم.

سرمربی میلان همچنین درباره قرار گرفتن تیمش در صدر جدول رده‌بندی سری A ایتالیا با پشت‌ سر گذاشتن اینتر اظهار داشت: هنوز خیلی زود است که به جدول نگاه کنیم. سه یا چهار تیم برای کسب اسکودتو خواهند جنگید اما این برد و قرار گرفتن در صدر جدول آن هم پس از یک بازی سخت برای تقویت اعتماد به نفس مهم است. تنها سه روز پس از تساوی مقابل  تیم بسیار خوب دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا، قابل توجه بود که بتوانیم نمایشی با این شدت و میل به پیروزی داشته باشیم. مسلماً در سطح فنی این بهترین بازی‌مان نبود اما تا آخر باورمان را از دست ندادیم.

پیولی ادامه داد: حالا لیگ به خاطر بازی‌های ملی تعطیل می‌شود و ما از این فرصت استفاده خواهیم کرد، چون خیلی از بازیکنان ما نیاز به استراحت دارند. بازی‌هایی که پس از پنجره بازی‌های ملی خواهیم داشت، خیلی دشوارتر خواهند بود، چون باید با یوونتوس، پاری‌سن‌ژرمن و ناپولی دیدار کنیم. ما حداقل دو بازیکن‌مان را برای بازی با یووه در اختیار نخواهیم داشت، چون تئو هرناندس و مینیان محروم هستند. ما اما گزینه‌های زیادی در ترکیب خود داریم و این فصل بازیکنانی داریم که می‌توانند تفاوت را رقم بزنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا