فوتبال جهان

چرا سرخیو راموس سویا را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد؟ + فیلم

به گزارش امین گیمز، سرخیو راموس که در روزهای اخیر به شدت بحث پیوستنش به الاتحاد مطرح بود؛ در نهایت به پیشنهاد عربستانی‌ها پشت کرد و ترجیح داد پس از 18 سال به سویا بازگردد. این مدافع اسپانیایی بین سال‌های 2004 تا 2005 در عضویت سویا بود و پس از یک سال حضور در آنجا راهی رئال مادرید شد، تیمی که 16 سال در آن عضویت داشت و پس از کسب 22 جام مختلف با کهکشانی‌ها، تابستان 2021 به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و در نهایت در این تابستان هم به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شد.

راموس 37 ساله که روز گذشته (یکشنبه) با باشگاه سویا به توافق رسید، دقایقی پیش وارد شهر سویل شد تا امروز فرایند پیوستنش به تیم سابقش را تکمیل کند. قرارداد این مدافع اسپانیایی با سویا یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم خواهد بود. نام راموس همچنین در لیست سویا برای حضور در رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

راموس که پیشنهادهایی از بشیکتاش و گالاتاسرای ترکیه هم داشت، در بدو ورودش به سویل درباره دلیلش برای بازگشت به تیم سویا به خبرنگاران گفت: این را به خاطر پدرم، پدربزرگم و آنتونیو پوئرتا (هم‌تیمی سابق و فقیدش در سویا) انجام می‌دهم.

 

.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا