سریال خاتون
فوتبال جهان

چلسی برای پیراهنش اسپانسر 400 میلیون یورویی پیدا کرد!

به گزارش امین گیمز، باشگاه چلسی سرانجام یک اسپانسر جدید برای پیراهنش پیدا کرد. اسپانسری که نام آن روی پیراهن آبی‌های لندن نقش خواهد بست شرکت آمریکایی «اینفینیت اتلتیک» است که سالانه 50 میلیون یورو بابت تبلیغ نامش توسط قهرمان دو دوره لیگ قهرمانان اروپا خواهد پرداخت و تا 7 سال آینده شریک تجاری این تیم خواهد بود.

بحث اسپانسر یکی از مسائلی بود که چلسی از مدت‌ها قبل با آن دست به گریبان بود و اکنون این مشکل با عقد یک قرارداد تاریخی برطرف می‌شود.

چلسی از پایان سال گذشته برای پیدا کردن اسپانسری مناسب برای پیراهنش مشکل داشت و به همین دلیل هم تمام بازی‌های خود در اردوی پیش فصل را با پیراهن‌هایی بدون اسپانسر برگزار کرد.

پیدا نکردن اسپانسر پیراهن می‌توانست ضرر مالی قابل توجهی به چلسی بزند اما سرانجام و در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر یک شرکت آمریکایی تیم لندنی را از قبول این ضرر نجات داد و تا پایان قراردادش با این تیم نزدیک به 400 میلیون یورو به آن خواهد پرداخت.

با وجود اینکه چلسی در این فصل جایی در رقابت‌های اروپایی ندارد، خریدهای تابستانی این تیم قابل توجه و بزرگ بوده‌اند و همین موضوع سبب شده است که سرمایه‌گذاری و تبلیغ از طریق این باشگاه برای بسیاری یک فرصت جذاب به نظر برسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا