سریال خاتون
فوتبال جهان

چلسی به مذاکره برای معاوضه لوکاکو با ولاهوویچ پایان داد

به گزارش امین گیمز، باشگاه چلسی در نهایت حاضر نشد بابت معاوضه روملو لوکاکو با دوشان ولاهوویچ مهاجم صرب یوونتوس ما‌به‌التفاوتی 40 میلیون یورویی به طرف ایتالیایی بدهد و به این ترتیب به مذاکره‌اش با بانوی پیر برای جابجایی این دو بازیکن خاتمه داد.

یوونتوس که درصدد فروش ولاهوویچ است، ارزش بازیکن سابق فیورنتینا را 40 میلیون یورو بیشتر از همتای بلژیکی‌اش در چلسی دانست و این در حالی بود که طرف انگلیسی در آخرین پیشنهادش برای معاوضه بازیکن گفته بود حداکثر 20 میلیون یورو به علاوه پنج میلیون یورو پاداش خواهد پرداخت که ایتالیایی‌ها آن را رد کردند.

 

چلسی با وجود قرار نداشتن لوکاکو در برنامه‌های سرمربی‌‌ خود مائوریسیو پوچتینو، روی او 40 میلیون یورو قیمت گذاشت و این در حالی است که این بازیکن قبل از اختلاف پیدا کردن با مدیران اینتر، در آستانه عقد قراردادی 35 میلیون یورویی با این تیم بود.

یوونتوس ماه ژانویه سال 2022 بابت خرید ولاهوویچ از فیورنتینا 81.6 میلیون یورو به‌علاوه 10 میلیون یورو به‌عنوان پاداش به فلورانسی‌ها پرداخت و به همین دلیل نمی‌خواهد از فروش این بازیکن 23 ساله متحمل ضرر هنگفتی شود.

بن‌بست در مذاکرات یووه و چلسی اما به معنای ماندن بازیکنان‌شان در این دو تیم نیست، چرا که لوکاکو ممکن است به لیگ عربستان سعودی برود به خصوص که پنجره نقل‌وانتقالات این کشور تا 20 سپتامبر باز است. در مورد ولاهوویچ هم دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ بسته به شرایط‌شان به ترتیب برای فروش کیلیان امباپه و خرید هری کین، می‌توانند مقصد بعدی باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا