سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: بازی با پورتو برای ما حیاتی و مهم است/ مثبت‌تر از هر زمان دیگری هستم

به گزارش امین گیمز، ژاوی هرناندس که شاگردانش فردا شب (سه‌شنبه) در دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای پورتو خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: این یک بازی مهم برای ماست. ما در تقابل با پورتو شانس خوبی برای صعود به‌عنوان صدرنشین گروه داریم. اگر هم برنده بشویم، صعودمان قطعی می‌شود. ما در دو فصل گذشته نتوانسته‌ایم از مرحله گروهی فراتر برویم، برای همین با انگیزه بالایی پا به این بازی خواهیم گذاشت.

وی افزود: ما باید در مورد چیزهای زیادی با بازیکنان صحبت می‌کردیم، چون تیم مشکل ذهنیتی دارد، اما آنها با سیستم بازی‌مان راحت هستند و بازی فردا با پورتو فرصت فوق‌العاده‌ای است تا این را ثابت کنند. بازی با پورتو برای ما حیاتی و مهم است. در بازی فردا هم بیش از هر زمان دیگری به حمایت هواداران‌مان نیاز داریم. ما باید بهتر بازی کنیم، اما برخی تصمیمات داوری هم روی تیم ما تأثیر گذاشته است.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا تصریح کرد: در مورد خودم هم باید بگویم که حمایت باشگاه را حس می‌کنم و هر روز با لاپورتا (رئیس باشگاه) و دکو (مدیر ورزشی بارسلونا) در ارتباط هستم و حمایت آنها را حس می‌کنم. من مثبت‌تر از هر زمان دیگری هستم. من رهبر این تیم هستم و به این بازیکنان و کادر فنی باور کامل دارم. هر چه سخت‌تر تلاش کنیم، خوش‌شانس‌تر خواهیم بود.

ژاوی همچنین درباره وضعیت دروازه‌بان آلمانی تیمش که گفته می‌شود احتمالاً بازی فردا را به دلیل مشکلی که از ناحیه کمر برایش به وجود آمده است از دست می‌دهد، خاطر نشان کرد: تِراِشتگن تلاش می‌کند تا به بازی فردا برسد، برای همین باید ببینیم وضعیت او پیش از بازی چطور خواهد بود.

بارسلونا که در حال حاضر با 9 امتیاز و به خاطر نتیجه بهتر در بازی رودررو با پورتوی 9 امتیازی، صدرنشین گروه H  لیگ قهرمانان است، از ساعت 23:30 فردا (سه‌شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه لوئیس کومپانیس پذیرای پورتو خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا