سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: بازی به جنون کشیده شد و این تقصیر خودمان بود

به گزارش امین گیمز، بارسلونا دومین پیروزی‌اش در این فصل لالیگا را هم کسب کرد اما به سختی و در یک بازی نفس‌گیر. کاتالان‌ها پس از آنکه برد 2 بر صفرشان در خانه ویارئال را با شکست 3 بر 2 عوض کردند، در نهایت دو گل دیگر هم زدند بازی را 4 بر 3 بردند.

ژاوی هرناندس پس از مسابقه گفت: بازی جنون‌آمیز شد و این تقصیر خودمان بود. بازی تحت کنترل‌مان بود اما در 10 دقیقه به حریف اجازه دادیم موقعیت بسازد و با اشتباهاتی که مرتکب شدیم راه را برای گلزنی آنها باز گذاشتیم. بازی به نیمه (دقیقه 50) که رسید ما 3 بر 2 عقب بودیم. از آن به بعد اما بهتر بازی کردیم. نتیجه بسیار نزدیک بود چون بازی ما کارایی لازم را برای یکسره کردن کار حریف نداشت.

ژاوی افزود: ما خیلی ساده توانستیم خودمان را به شرایط بازی وفق دهیم. در نیمه دوم خیلی خوب بودیم. از نظر دفاعی آسیب پذیر بودیم اما باید قبول کرد که ویارئال تیم خوبی است. با این حال ما در نیمه زمین حریف خوب کار کردیم. نتیجه نزدیک بود چون ما بعد از زدن گل دوم دیگر نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم. در کل قبول داریم که در فاز دفاعی تیم ما هنوز نیاز به پیشرفت دارد.

سرمربی بارسلونا درباره اینکه آیا امکان دارد در روزهای اندک باقیمانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بازیکنان جدید به تیمش اضافه شوند، گفت: وضعیت همان چیزی است که رئیس گفت. سعی خواهیم کرد باز هم بازیکن جذب کنیم اما همه چیز دست رئیس است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا