سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: بازی سختی با سویا خواهیم داشت/ باید در دفاع بهتر شویم

به گزارش امین گیمیز، ژاوی هرناندس که تیم تحت هدایتش فردا شب (جمعه) در هفته هشتم لالیگای اسپانیا با هدف بازپس‌گیری صدر جدول رده‌بندی از رئال مادرید به مصاف سویا می‌رود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: ما در خانه خود با تیمی سرسخت روبه‌رو می‌شویم. آنها قهرمان لیگ اروپا هستند و مندیلیبار (سرمربی سویا) هم فوق‌العاده کار می‌کند. بازی سخت و پیچیده‌ای در پیش داریم و به هواداران‌مان و جوی که در ورزشگاه ایجاد می‌‌کنند، نیاز داریم.

وی افزود: ما در بازی با مایورکا (دیداری که بارسا به تساوی 2-2 رضایت داد) به لحاظ هجومی خوب بودیم، اما نیاز داریم که در خط حمله کارآمدتر باشیم. ما همچنین باید عملکرد دفاعی فصل گذشته‌مان را حفظ کنیم. ما تا به اینجای فصل موقعیت‌های زیادی خلق کرده‌ایم، اما در دفاع مشکلاتی داشته‌ایم. ما حمله خود را بهبود بخشیده‌ایم، اما باید در دفاع هم بهتر شویم.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا تصریح کرد: بازیکنان زیادی در سراسر اروپا مصدوم شده‌اند و به همین خاطر ما باید به وضعیت فیزیکی بازیکنان‌مان توجه کنیم. استفاده از سیستم چرخشی بسیار ضروری است. گاهی باید چیزهایی را درست و اصلاح کنیم، اما من فکر می‌کنم ما در مسیر درستی قرار داریم.

ژاوی همچنین درباره پرونده نگریرا اظهار داشت: شما نظر من را در این خصوص می‌دانید. ما هرگز به درخواست خود مورد لطف داوران قرار نگرفتیم. به هر حال هفته آینده اطلاعات بیشتری در این مورد ارائه خواهد شد.

تیم‌های بارسلونا و سویا از ساعت 22:30 فردا (جمعه – به وقت تهران) در ورزشگاه المپیک یوئیس کمپانیس به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا