سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: بحث رابطه بدم با دِکو دروغ است/ آنسو بخشی از میراث بارسلونا است

به گزارش امین گیمز، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش خود را آماده بازی خانگی یکشنبه شب مقابل کادیس در هفته دوم لالیگای اسپانیای می‌کند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: هدف اصلی ما ارائه فوتبال خوب است. ما باید سعی کنیم همان بازی که مقابل رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا ارائه دادیم را به نمایش بگذاریم.

وی همچنین درباره شایعه علاقه‌مندی باشگاه رئال مادرید به جذب آنسو فاتی از بارسلونا اظهار داشت: این یک شوخی است دیگر؟ من پیش از این نظرم را در خصوص آنسو گفته‌ام. او بازیکن مهمی برای بارسلونا و بخشی از میراث این باشگاه برای حال و آینده است.

سرمربی بارسلونا درباره احتمال جذب یک دفاع راست هم خاطرنشان کرد: هیئت مدیره باشگاه به این موضوع واقف است که ما نیاز به جذب یک دفاع راست داریم و اگر بازی جوانمردانه مالی اجازه دهد، ما خرید یک دفاع راست را محقق خواهیم کرد. بازار نقل‌وانتقالات تا تاریخ 31 آگوست خواهد بود و باید خود را با اولویت‌های‌مان وفق دهیم.

ژاوی در ادامه درخصوص وضعیت مدافع اروگوئه‌ای‌اش که به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در حدود یک ماه به دور از میادین خواهد بود، گفت: همه چیز بستگی به نحوه ریکاوری آرائوخو دارد اما این احساس را دارم که او پس از پنجره بازی‌های ملی ماه سپتامبر به جمع ما بازخواهد گشت.

وی همچنین درباره رابطه‌اش با دِکو که در آستانه تحویل گرفتن رسمی پست ورزشی تیم فوتبال بارسلونا از متئو آلِمانی است، خاطرنشان کرد: این دروغ است که من رابطه بدی با دِکو دارم.

ژاوی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به اینکه در آستانه امضای قرارداد جدید با باشگاه بارسلونا است، گفت: همه چیز به خوبی پیش می‌رود و اگر بخواهم به روند پیشرفت تمدید قراردادم از صفر تا 10 نمره بدهم، نمره 10 را می‌دهم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا