سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: دو بازی اخیرمان بهترین بازی‌های من به عنوان سرمربی بوده‌ است/ می‌توانیم در لیگ قهرمانان رقابت کنیم

به گزارش امین گیمیز، ژاوی هرناندس که شاگردان شب گذشته (سه‌شنبه) فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را مقتدارنه شروع کردند و در خانه خود با نتیجه 5 بر صفر آنتورپ بلژیک را در هم کوبیدند، پس از این بازی گفت: ما از نتیجه کسب شده راضی هستیم. بازی روز شنبه با رئال بتیس در لالیگا و البته این بازی‌مان بهترین بازی‌های من به عنوان سرمربی بوده‌اند. پیشرفت تیم در مسیری است که می‌خواهم و  این باعث افتخار است که تیم را اینگونه می‌بینم. ما باید با همین روند به کارمان ادامه دهیم.

وی افزود: دقایق ابتدای این دیدار، بازی برابر بود چون ما به اندازه کافی به آنتورپ فشار نیاوردیم، اما از دقیقه 20 به بعد بازی را در کنترل گرفتیم. ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و با بازپس‌گیری سریع توپ به خوبی در حملات ظاهر شدیم. به طور حتم سطح فنی تیم با حضور ایلکای گوندوگان در ترکیب تیم افزایش پیدا می‌کند. ژوائو کانسلو هم می‌داند ما از او چه می‌خواهیم و ژوائو فلیکس هم شروع خوبی داشت. گوندوگان و کانسلو از پیش گواردیولا می‌آیند، مربی‌ای که ما می‌دانیم تیمش چقدر خوب فوتبال بازی می‌کند.

سرمربی بارسلونا در پایان خاطرنشان کرد: اگر ما همین روند را حفظ کنیم، می‌توانیم در لیگ قهرمانان اروپا رقابت کنیم، اما گفتن اینکه ما می‌توانیم مدعی قهرمانی در این رقابت‌ها باشیم، خیلی زود است. هدف ما صعود از مرحله گروهی است و اگر به عنوان صدرنشین این کار را انجام دهیم، بهتر خواهد بود. ما بازی‌های بزرگی در پیش داریم و هر موقع به آنها برسیم، روی آن بازی‌ها تمرکز خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا