سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: عملکردمان در نیمه اول غیرقابل‌قبول بود/ ما بارسای 2010 نیستیم

به گزارش امین گیمز، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (چهارشنبه) در چارچوب هفته هجدهم لالیگای اسپانیا و در یک بازی پرفراز و نشیب موفق شد با نتیجه 3 بر 2 میهمانش آلمریا را از پیش‌رو بردارد، پس از این بازی گفت: عملکردمان در نیمه اول غیرقابل‌قبول بود. اگر ما اثربخشی نداریم، حداقل باید تهاجمی باشیم. باید مثل جانورها در زمین بدویم وگرنه به پیروزی نخواهیم رسید.

وی افزود: ما بارسای 2010 نیستیم. نمی‌خواهم هیچ بازیکنی را هدف قرار دهم. اگر عملکرد هر بازیکنی را در نیمه اول و دوم ببینید، هیچ ربطی به هم ندارند. گل زدن برای ما کافی نیست و باید در زمین مانند جانورها کار کنیم. چیزی که من می‌خواهم داشتن تیمی با روح است و همین باعث شد که ما فصل گذشته دو جام قهرمانی به دست بیاوریم.

سرمربی 43 ساله بارسلونا تصریح کرد: ما بارسای 2010 را در اختیار نداریم، چنین تفکری را فراموش کنید. ما کیفیت آن تیم (تیمی که بازیکنانی همچون خود او، مسی و اینیستا را داشت) را نداریم. ما باید روح خود را بازیابی کنیم. واقعیت این است که اگر تمام توان خود را در زمین به نمایش نگذاریم، این برای رقابت با هر تیمی کافی نخواهد بود.

ژاوی تصریح کرد: باید به احترام لوگوی بارسلونا و این باشگاه، تمام تلاش خود را کرد و در نیمه اول ما اینطور نبودیم. اگر عملکردی که در نیمه دوم این بازی به نمایش گذاشتیم را تکرار کنیم، قادر خواهیم بود در سال 2024 برای کسب جام‌ها رقابت کنیم، در غیر اینصورت جامی نخواهیم برد.

وی همچنین در تمجید از مدافع 31 ساله‌اش که در این بازی با دو گلی که زد پیروزی را از آن بارسا کرد، اظهار داشت: سرخی روبرتو الگویی برای همه است. او یک رهبر است و بین دو نیمه به شکلی خاص به بازیکنان انگیزه داد. برای سرخی خوشحالم.

بارسلونا با این برد 38 امتیازی شد و ضمن حفظ جایگاه سومی خود، فاصله‌اش با جیرونای صدرنشین و رئال مادرید را به ترتیب به 6 و 4 امتیاز کاهش داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا