سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: مرتکب دو اشتباه جدی مقابل مایورکا شدیم/ مشکلی در فاز هجومی نداریم

به گزارش امین گیمیز، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در چارچوب هفته هفتم لالیگای اسپانیا به تساوی 2-2 در خانه مایورکا بسنده کرد، پس از این بازی گفت: ما اجازه دادیم دو امتیاز از دست برود. ما دو اشتباه جدی در این بازی مرتکب شدیم. می‌دانستیم که فرصت‌های کمی خواهیم داشت و نتوانستیم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم.

وی افزود: ما مقصر ثبت این نتیجه هستیم، چون وقتی نتیجه یک – یک بود، موقعیت‌هایی را از دست دادیم. یادم می‌آید که در آن مقطع ژوائو فلیکس یک فرصت گلزنی داشت و رافینیا هم یک موقعیت نصیبش شد اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم و سپس آنها به گل دوم رسیدند.

سرمربی بارسا همچنین با رد این موضوع که تیمش در گلزنی مشکل دارد، اظهار داشت: ما مقابل دفاع پنج نفره سلتاویگو موقعیت‌هایی خلق کردیم و سه گل در آن بازی به ثمر رساندیم و در این بازی هم موفق شدیم دو گل بزنیم. من فکر نمی‌کنم که ما مشکلی در فاز هجومی داشته باشیم.

وی همچنین درباره صحنه خطای مشکوک به پنالتی که روی لامین یامال 16 ساله رخ داد، خاطرنشان کرد: هنوز فیلم آن صحنه را ندیده‌ام. در حین بازی تشخیص پنالتی بودن یا نبودن آن صحنه خیلی دشوار بود. به نظر می‌رسید که برخوردی جزیی وجود داشت، اما ما به هر حال به بازی ادامه دادیم و باید بهتر از این کار کنیم.

بارسلونا با این تساوی 17 امتیازی شد و در حال حاضر صدرنشین لالیگای اسپانیا است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا