سریال خاتون
فوتبال جهان

ژاوی: نیمار؟ نمی‌خواهم حرفی بزنم که به تیم‌های دیگر بربخورد

به گزارش امین گیمز، ژاوی هرناندس پس از پیروزی 4 بر 2 شاگردانش برابر تاتنهام در جام خوان گامپر، با شبکه TV3 کاتالونیا گفت‌و‌گویی انجام داد و در آن درباره بازی، وضعیت تیمش و شایعه اخیر پیرامون تیم او در بازار نقل‌وانتقالات صحبت کرد.

ژاوی ابتدا درباره بازی گفت: این بازی حس خوبی به من داد. ما هنوز به خانه جدیدمان (ورزشگاه المپیک بارسلونا که در مدت بازسازی ورزشگاه نوکمپ بازی‌های خانگی بارسا در آنجا برگزار می‌شود) عادت نداریم، البته اینجا را هم دوست دارم. باید امیدوار باشیم که هواداران‌مان سکوهای این ورزشگاه را در طول فصل پر کنند، چون به حضورشان نیاز داریم. فصل گذشته جام‌هایی بردیم که به لطف حمایت خوب هواداران بود. در بازی‌های قبلی‌مان برابر میلان و رئال به اندازه این بازی خوب نبودیم، اما این هم بخشی از پیش‌فصل است.

 

ژاوی افزود: تاتنهام تیمی بزرگ و هماهنگ است. آنها در مقاطعی از بازی توپ و میدان را تحت کنترل داشتند. در نیمه اول اشتباهاتی داشتیم، اما در نیمه دوم آنها را جبران کردیم.

یکی از بازیکنان بارسلونا که در این بازی جلب توجه کرد، لامین یامال بود که در دقیقه 80 به جای اریک گارسیا به میدان رفت و پاس گل دوم بارسلونا برای نجات این تیم از شکست را به فران تورس داد. ژاوی درباره این بازیکن 16 ساله که برای تیم دوم باشگاه بازی می‌کند، گفت: تمام آنهایی که امشب به میدان رفتند، بازی خوبی انجام دادند. بازی پرگل از آب درآمد. لامین هم بازیکن بااستعدادی است که فقط 16 سال سن دارد، اما به اعصابش مسلط است.

سرمربی آبی و اناری‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا شایعه جدایی آنسو فاتی از بارسلونا صحت دارد، از ارائه جوابی قطعی خودداری کرد و گفت: باید ببینیم چه می‌شود. هنوز تا 31 آگوست (پایان بازار) زمان زیادی باقی مانده است.

مشکل بزرگ بارسلونا که عدم ثبت خریدهای جدیدش برای شروع فصل است هم موضوع دیگری بود که ژاوی درباره‌اش گفت: فصل گذشته هم ما دقیقاً همین سناریو را در مورد بازیکنان جدیدمان داشتیم، پس الان خونسرد هستیم. ما امسال به خوبی تیم را تقویت کرده‌ایم. من از نحوه تمرینات بازیکنانم در پیش‌فصل راضی‌ام.

ژاوی در پایان درباره شایعه درخواست نیمار از پاری‌سن‌ژرمن برای جدایی از این تیم و بازگشتش به بارسلونا گفت: نیمار؟ نمی‌‌توانم از الان درباره آینده حرف بزنم. سال گذشته اسمی از بازیکن یک تیم دیگر بردم که به مسئولان آن تیم برخورد و عصبانی‌شان کرد. الان هم بگذارید به پایان فصل نقل‌وانتقالات برسیم و آن موقع همه چیز مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا