سریال خاتون
فوتبال جهان

ژیرو: در یک صورت بعد از یورو 2024 با تیم ملی فرانسه خداحافظی می‌کنم

به گزارش امین گیمز، اولیویه ژیرو مهاجم کهنه‌کار تیم ملی فرانسه و باشگاه میلان می‌گوید که یورو 2024 احتمالاً آخرین حضور او در جمع خروس‌ها خواهد بود اما اگر این تورنمنت با قهرمانی او و هم‌تیمی‌هایش خاتمه یابد، خداحافظی‌اش قطعی خواهد شد.

ژیروی 37 ساله که این در یکی دو فصل گذشته برای میلانی‌ها خوش درخشیده و گل‌های مهمی برای این تیم زده است، به تیم ملی فرانسه هم برای تجربه صعود قاطعانه به مرحله نهایی یورو 2024 کمک کرد. او در رده ملی با فرانسه در سال 2018 قهرمان جهان شد اما از حضور در جام ملت‌های اروپا خاطرات خوشی ندارد به خصوص در یورو 2016 که فرانسوی‌های میزبان، فینال را به پرتغال باختند. با این حال نسل فعلی فرانسه با ستاره‌های پرتعدادش شانس فراوانی برای فتح یورو 2024 دارد که می‌تواند این هدف را هم برای ژیرو محقق کند.

ستاره میلان به شبکه تله‌فوت فرانسه گفت: من برای بلندمدت برنامه‌ریزی نمی‌کنم. مهمترین چیز این است که آماده و روی فرم بمانم. قهرمانی در این دوره یورو یکی از اهداف ماست. سال 2016 هم تا آستانه قهرمانی پیش رفتیم اما نشد. قهرمانی یورو یکی از چیزهایی است که من خیلی برای به دست آوردنش با فرانسه انگیزه دارد. اگر فرانسه قهرمان یورو 2024 شود، با تیم ملی خداحافظی می‌کنم.

مهاجم سابق تیم‌های مون‌پولیه، آرسنال و چلسی افزود: من فقط یک قهرمانی در این مسابقات را کم دارم. بنابرین اگر آن را ببرم، کنار می‌روم، البته حتی اگر قهرمان نشویم هم احتمالاً به پایان حضورم در تیم ملی خواهم رسید. تا آن زمان اما می‌خواهم از تک‌تک دقایق حضورم در تیم ملی لذت ببرم. بعد از جام جهانی 2022 هم من به بعضی‌ها گفتم که بازنشسته می‌شود اما همچنان برای بردن جام با تیم ملی اشتیاق دارم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا