سریال خاتون
فوتبال جهان

کار بازسازی سانتیاگو برنابئو چه زمانی به پایان می‌رسد؟

به گزارش امین گیمز،  باشگاه رئال مادرید که از سال 2019 پروژه بازسازی و تغییر شکل ظاهری ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را آغاز کرده، انتظار می‌رود تا چیزی حدود 6 ماه دیگر از سانتیاگو برنابئوی جدید رونمایی کند. پرافتخارترین باشگاه اروپا با این پروژه‌ جاه‌طلبانه صاحب یکی از زیباترین و مدرن‌ترین ورزشگاه‌های فوتبال در جهان خواهد شد.

رسانه اسپانیایی «رلوو» حالا خبر می‌دهد؛ کار بازسازی و ایجاد تغییرات در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو تقریباً تا سپتامبر (شهریور – مهر) به پایان خواهد رسید و آماده بهره‌برداری خواهد بود. طبق این گزارش؛ قبل از مراسم افتتاحیه ورزشگاه تغیبر شکل یافته سانتیاگو برنابئو که برای ماه دسامبر (آخرین ماه میلادی سال جاری) برنامه‌ریزی شده است، تغییرات نهایی هم انجام خواهد شد.

پیش از این روزنامه اسپانیایی «مارکا» گزارش داده بود؛  پروژه بازسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو هزینه‌ای بین 800 تا 900 میلیون یورو دربرخواهد داشت. رئالی‌ها اما قرارداد 25 ساله‌ای با شرکت آمریکایی «لجندز» (شرکتی در حوزه برگزاری مراسم و رویداد ورزشی و غیرورزشی) بسته‌اند که به موجب آن بابت اجاره دادن این ورزشگاه برای برگزاری رویدادهای مختلف، سالانه 400 میلیون یورو درآمد کسب خواهند کرد.

سانتیاگو برنابئوی جدید به خاطر طراحی مدرن و ایجاد تغییرات قابل‌توجه در آن، نه‌ تنها میزبان بازی‌های فوتبال خواهد بود، بلکه با قابلیت جمع شوندگی زمین چمنش، قابلیت میزبانی از بازی‌های بسکتبال، نمایشگاه‌های گوناگون، کنسرت‌های موسیقی و غیره را هم خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا