سریال خاتون
فوتبال جهان

کاسترو: مقابل پرسپولیس کمتر از بازی‌های قبل صاحب موقعیت شدیم/ رونالدو با مصدومیت سختی مواجه شد

به گزارش امین گیمز، لوئیس کاسترو در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال النصر عربستان مقابل پرسپولیس ایران که با تساوی صفر – صفر به پایان رسید، اظهار داشت: زمانی که برای یک بازی آماده می‌شویم، ترکیب تیم خودمان را بر مبنای حریف انتخاب می‌کنیم. متأسفانه در 15 دقیقه اول یک بازیکن را از دست دادیم که این اتفاق باعث شد سخت‌تر تلاش کنیم.

وی به اخراج علی لاجامی اشاره کرد و گفت: با وجود اخراج یک بازیکن، بازی را کنترل کردیم و بازیکنان با تمام توان خودشان بازی کردند. با این وجود، موقعیت‌های ما کمتر از دیدارهای قبلی بود. با توجه به اینکه یک بازیکن کمتر از حریف داشتیم، می‌توانم بگویم که راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال النصر درباره اینکه تیمش با او تاکنون در 20 مسابقه شکست نخورده است، خاطرنشان کرد: این رکورد به‌خاطر تلاش همه بازیکنان است. آنها متوجه شده‌اند که برای رسیدن به موفقیت،‌ به مواردی چون ریکاوری، تلاش، شجاعت و احترام نیاز داریم.

کاسترو در مورد مصدومیت کریستیانو رونالدو که سبب شد او در دقیقه 78 از زمین مسابقه خارج شود، تصریح کرد: رونالدو با مصدومیت سختی مواجه شد و کادر پزشکی در حال ارزیابی مصدومیت این بازیکن است. رونالدو کارهای ریکاوری خودش را دنبال خواهد کرد تا برای بازی بعدی (دیدار روز جمعه مقابل الهلال) آماده شود. پزشکان تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهند.

وی در این باره که او را با سایر مربیان مقایسه می‌کنند هم اظهار داشت: به نکاتی که درباره حسادت من به سایر مربیان مطرح می‌شود، فکر نمی‌کنم. مسیری که پیش رو داریم و اینکه چگونه تیم‌های مقابل خودمان را شکست بدهیم، تنها موردی است که به آن فکر می‌کنم!

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا