سریال خاتون
فوتبال جهان

کاسمیرو: در رئال مادرید هنر محکم تکل زدن را یاد گرفتم/ بازی مقابل مسی لذت‌بخش بود

به گزارش امین گیمز، کاسمیرو که تابستان گذشته به حضور 9 ساله‌اش در رئال مادرید که همراه با 18 قهرمانی بود، پایان داد و به منچستریونایتد پیوست، در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره دوران حضوش در رئال مادرید و مثلث طلایی که با لوکا مودریچ و تونی کروس شکل داده بود، گفت: وقتی بازی‌ها را آنالیز می‌کردم، متوجه شدم که ما در رئال مادرید به لحاظ دفاعی مشکل داریم. فکر کردم که اگر من در کارهای دفاعی به تیم کمک کنم، می‌توانیم به یک تعادل لازم برسیم. شما نمی‌توانید در یک تیم سه مودریچ یا سه کاسمیرو داشته باشید. همان موقع بود که هنر محکم تکل زدن را یاد گرفتم.

وی افزود: کار من این بود که توپ را از حریف پس بگیرم و به مودریچ و کروس بدهم. مودریچ با توانایی کنترل توپ چابک‌تر بود و کروس هم کنترل‌کننده و پاس‌دهنده خوبی بود. مثلثی که ما شکل داده بودیم، ترکیب بسیار خوبی بود و به همین دلیل بود که ما از بازی کنار هم خیلی لذت بردیم. همیشه کروس و مودریچ را دوست خواهم داشت و ما از بازی کنار هم خوشحال بودیم. ترکییب سه نفره ما بسیار متعادل بود. در زمین هم همیشه از هم‌تیمی‌هایم حمایت کردم.

هافبک برزیلی شیاطین سرخ همچنین درباره تجربه اولین فصل حضورش در منچستریونایتد اظهار داشت: شرایط در لیگ برتر همان چیزی است که فکرش را می‌کردم. هیچ بازی آسانی در اینجا وجود ندارد و وقتی صدرنشین مقابل تیم قعرنشین بازی می‌کند، تضمینی برای پیروزی وجود ندارد. اگر تنها با 90 درصد توان خود بازی کنید، بازنده بازی خواهید بود. من لیگ برتر را دوست دارم چون بازی‌هایش بهترین جو را دارد. همه چیز عالی است، به من گفتند که منچستر شهری دشواری برای زندگی است اما من آن را دوست دارم.

کاسمیروی 31 ساله در پایان در تمجید از برنده هفت توپ طلا گفت: من نتوانستم بازی مارادونا یا پله را از نزدیک تماشا کنم اما از تماشای بازی سه بازیکن بزرگ نسل خود یعنی لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار لذت بردم. مسی یک دوره‌ای را در تاریخ فوتبال ساخت و همیشه با بارسلونا و آرژانتین رقابتی بوده است. کسی که عاشق فوتبال است، مسی را دوست خواهد داشت. بازی مقابل او لذت‌بخش بود. لیونل کسی است که نیازی به اظهار نظر در مورد او نیست و شما فقط می‌توانید آن را تحسین کنید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا