فوتبال جهان

کانسلو: بارسلونا باشگاهی فوق‌العاده است/ اینجا با ذهینت من مطابقت دارد

به گزارش امین گیمز، ژوائو کانسلو که با قرارداد قرضی که تا پایان فصل جاری اعتبار دارد از منچسترسیتی به بارسلونا پیوست و یکی از دو خرید لحظه آخری این باشگاه به همراه ژوائو فلیکس بود، امروز (شنبه) در ورزشگاه نوکمپ حضور پیدا کرد و به طور رسمی به هواداران این تیم اسپانیایی معرفی شد.

کانسلو در مراسم معارفه‌اش گفت: بودن در اینجا رؤیایی بود که محقق شد. وقتی بارسلونا تماس گرفت، تنها می‌خواستم به اینجا بیایم. بارسا باشگاهی فوق‌العاده است که کاملاً با ذهینت من مطابقت دارد. می‌دانم که می‌توانم کارهای زیادی برای این تیم انجام دهم. تا جایی که بتوانم تلاش می‌کنم تا به این تیم برای پیشرفت و کسب جام‌ها کمک کنم.

این مدافع پرتغالی تصریح کرد: چند تا از هم‌تیمی‌هایم را می‌شناسم از جمله فران تورس و ایلکای گوندوگان. دیروز این فرصت را داشتم که با چند نفر از آنها دیدار کنم. امیدوارم فصلی دیدنی برای همه ما باشد.

کانسلوی 29 ساله که از سال 2019 در عضویت باشگاه منچسترسیتی است، نیمه دوم فصل گذشته به‌صورت قرضی برای بایرن مونیخ بازی کرد.

تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس , تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس , تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا