سریال خاتون
فوتبال جهان

کان: از اظهارنظر هوینس شگفت‌زده شدم/ هنوز روابط دوستانه‌ای با بایرن دارم

به گزارش امین گیمز، اولیور کان درباره اظهارات اخیر اولی هوینس عضو هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ که گفته بود انتصاب کان به عنوان مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ اشتباه بود، گفت: راستش را بخواهید، من از این اظهارنظر هوینس شگفت‌زده شدم. من و سران باشگاه بایرن مونیخ در تابستان توافق کردیم که این فصل از همکاری‌مان را دوستانه ببندیم و در آینده بخشی از خانواده باشگاه بایرن خواهم ماند. من همچنان روی این حرفم هستم و اظهارات اولی هوینس کمکی به روابط محترمانه بین ما نمی‌کند.

کان در ماه جولای 2021 به عنوان مدیر اجرایی جدید باشگاه بایرن مونیخ و جانشین کارل هاینتس رومنیگه انتصاب شد اما پیش از اینکه حضورش در این سمت دو ساله شود، درست یک روز پس از ثبت یازدهمین قهرمانی متوالی باواریایی‌ها در بوندس‌لیگا از سمت خود اخراج شد.

وی افزود: به عنوان مدیر اجرایی باشگاه بایرن همیشه با بهترین دانش و اعتقادم برای باشگاه کار کردم. متأسفانه پس از مدتی مشخص شد که نظرات متفاوتی در مورد توسعه و استراتژی باشگاه وجود دارد. در نهایت بهتر بود که هر کس راه خودش را برود و این تمام چیزی است که باید بگویم.

مدیر اجرایی پیشین باشگاه بایرن مونیخ در پایان گفت: من شخصاً با این فصل از دوران حرفه‌ای‌ام کنار آمد‌ه‌ام و  هنوز روابط دوستانه‌ای با باشگاه بایرن دارم و با خوش‌بینی به آینده نگاه می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا