سریال خاتون
فوتبال جهان

کایسدو به پیشنهاد لیورپول پاسخ منفی داد/ چلسی، انتخاب هافبک اکوادوری

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه سان انگلیس، با وجود بهتر بودن پیشنهاد مالی باشگاه لیورپول نسبت به چلسی به مویزیس کایسدو، این هافبک اکوادوری تصمیم گرفته که با آبی‌های لندن قرارداد ببندد.

چلسی از هفته‌ها قبل با برایتون بر سر قیمت بازیکن در حال چانه‌زنی بود و آخرین پیشنهادش را هم به 100 میلیون پوند رساند که تنها 10 میلیون کمتر از رقم درخواستی «مرغان دریایی» بود. در شرایطی که تصور می‌شد این پیشنهاد بتواند برایتون را راضی کند، لیورپول از گرد راه نرسیده، 110 میلیون پوند به برایتون پیشنهاد داد و در جا موافقت باشگاه را کسب کرد.

به این ترتیب همه چیز به خود بازیکن سپرده شد تا درباره آینده‌اش تصمیم گیری کند. او نیز با وجود حقوق بیشتری که لیورپول پیشنهاد کرده تصمیم گرفته به لندن برود.

این ادعای فابریتزیو رومانو، خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال است که اعلام کرده چلسی برای اینکه نظر باشگاه برایتون را هم جلب کند، آماده است، یک پیشنهاد جدید با رقمی بالاتر ارائه کند.

کایسدوی 21 ساله و مدیربرنامه‌هایش در حال حاضر در شهر لندن به سر می‌برند تا سرنوشت مذاکرات دو مشتری این بازیکن با برایتون مشخص شود و اینطور که پیداست چلسی انگیزه بسیار زیادی برای جذب او دارد به خصوص که بعد از جدایی روبن لوفتوس چیک، متئو کواچیچ، میسون ماونت و انگولو کانته خط میانی این تیم خالی شده است. البته لیورپولی‌ها هم تابستان امسال با بازیکنانی مانند جیمز میلنر، فابینیو، نبی کیتا، و جردن هندرسون وداع کردند و تنها خریدهای‌شان هم الکسیس مک آلیستر و دومنیک سوبوسلای بوده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا