سریال خاتون
فوتبال جهان

کروس به یوونتوس پیشنهاد داده شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا مدعی شد که اخیراً برخی واسطه‌ها طی تماس با باشگاه یوونتوس به بانوی پیر پیشنهاد داده‌اند که تونی کروس را در تابستان سال 2024 به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.

یوونتوس بعد از اتفاقاتی که در اوایل فصل برای دو هافبکش نیکولو فاجولی و پل پوگبا رخ داد (اولی به دلیل شرط بندی و دومی به دلیل دوپینگ محروم شدند) سعی در تقویت خط میانی‌اش دارد و در همین راستا دو بازیکن یکی فلیپه اندرسون از لاتیو و دیگری تئون کوپ‌ماینرز از آتالانتا را مد نظر گرفته است؛ هر چند که قیمت بالای این دو بازیکن انتقال‌شان به یوونتوس را با توجه به محدودیت‌های مالی این باشگاه غیرمحتمل جلوه می‌دهد.

به همین دلیل هم خرید بازیکنان آزاد برای بیانکونری یک امتیاز است و کروس هم در پایانی فصل بازیکن آزاد خواهد شد. قرارداد این بازیکن 34 ساله با رئال مادرید تا پایان فصل اعتبار دارد و به موجب بند موجود در آن، امکان تمدید برای یک سال دیگر وجود دارد. جدایی کروس از رئالی‌ها اما او را به گزینه‌ای مطلوب برای یووه تبدیل خواهد کرد.

کروس که از سال 2014 در رئال مادرید توپ زده، در این فصل در 30 بازی یک هزار و 972 دقیقه بازی کرده، یک گل زده و 7 پاس گل داده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا