فوتبال جهان

کلوپ: بازگشت‌مان مقابل نیوکاسل از کامبک جلوی بارسلونا هم بهتر بود

به گزارش امین گیمز، یورگن کلوپ پس از پیروزی 2 بر یک امشب (یکشنبه) لیورپول در خانه نیوکاسل که در آن تیم میهمان بعد از اخراج ویرجیل فن‌دایک بیش از یک ساعت 10 نفره بازی کرد و هر دو گلش را بعد از این اتفاق زد، گفت: بدون شک این یکی از بهترین پیروزی‌های دوران مربیگری من است. حتی می‌‌توانم بگویم که سخت‌تر از پیروزی (4 بر صفر دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019) مقابل بارسلونا، چون این بازی در آنفیلد نبود. اوه خدای من! واقعاً لذت‌بخش بود. بین دو نیمه گفتم اگر بتوانیم این بازی را ببریم، می‌توانیم داستانش را برای نوه‌های‌‌مان تعریف کنیم. من که تا 10 روز دیگر نوه‌هایم را خواهم دید و می‌توانم برای آنها تعریف کنم.

 

کلوپ ادامه داد: با 10 بازیکن، در تمام دوران کاری‌ام با بیش از هزار بازی، من هرگز اینطوری یک مسابقه را نبرده بودم، آنهم مقابل تیمی مثل این نیوکاسل و در جوی مثل جو ورزشگاه سنت‌جیمز پارک.

سرمربی آلمانی لیورپول درباره اخراج فن‌دایک به خاطر خطا روی الکساندر ایزاک در موقعیت تک به تک اظهار داشت: کارت قرمز؟ شاید بهتر باشد از زاویه‌ای دیگر هم به این صحنه نگاه کنیم. فیرجیل برخوردی که بخواهد بازیکن حریف را نقش زمین کند، نداشت. بله برخورد صورت گرفت، اما در مسیر زدن توپ بود آنهم خیلی نرم. به خاطر چنین برخوردی او حالا سه بازی محروم است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا