سریال خاتون
فوتبال جهان

کلوپ: به کارت قرمز مک‌آلیستر اعتراض می‌کنیم

به گزارش امین گیمز، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول پس از پیروزی 3 بر یک روز شنبه تیمش مقابل بورنموث در هفته دوم لیگ برتر انگلیس که در آن الکسیس مک آلیستر به خاطر برخوردش با رایان کریستی بازیکن حریف کارت قرمز گرفت، از عملکرد توماس برامال داور مسابقه انتقاد کرد و گفت: هیچ بخشی از این صحنه نشانه‌ای از بروز یک خطای در خورد دریافت کارت قرمز را نداشت. اگر داور می‌گفت که مجازات این برخورد در حد کارت زرد است، امکان نداشت که VAR دخالت و آن را به کارت قرمز تبدیل کند.

این سرمربی آلمانی در ادامه صحبت‌هایش درباره برخوردی که عمدی به نظر نمی‌رسید و صرفاً بی‌احتیاطی بود، تأکید کرد: فرجام‌خواهی؟ ببینیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم، اما مطمئناً تلاش‌مان را برای لغو این کار انجام می‌دهیم و با مسئولان درباره‌اش صحبت می‌کنیم. حتماً صحبت می‌کنیم، چون همه با من موافق هستند. من کاملاً درک می‌کنم که در آن لحظه، آن برخورد از نظر داور بسیار خطرناک بوده است، اما زمانی که صحنه را دوباره تماشا کنید، می‌بینید که بازیکن ما بدون هیچ قصدی و بدون هیچ فشاری ضربه می‌زند. من خطاهایی بدتر از این را دیده‌ام که داور آنها را با کارت قرمز جریمه نکرده است پس این هم نباید با کارت قرمز همراه می‌شد. بله، اگر نیت بازیکن زدن پای حریف بود، با برخوردی که صورت گرفت کارت قرمز داشت.

 

کلوپ افزود: با وجود 10 نفره شدن عملکرد تیم ما عالی بود. ما گل سوم را هم زدیم و حتی بعد از آن هنوز موقعیت‌هایی را در ضدحملات ایجاد می‌کردیم. به نظرم با توجه به اینکه بعضی از بازیکنان‌مان هرگز برای بازی با چنین آرایشی تمرین نکرده بوده‌اند، عملکردشان عالی بود. دفاع کردن با 10 بازیکن واقعاً سخت است به خصوص که حریف مدام از توپ‌های بلند استفاده می‌کرد و می‌خواست با آنها مهاجمانش را در محوطه جریمه ما صاحب توپ کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا