سریال خاتون
فوتبال جهان

کنایه ژکو به ایکاردی پس از دربی استانبول + فیلم

به گزارش امین گیمز، تیم‌های فوتبال فنرباغچه و گالاتاسرای شب گذشته (یکشنبه) در حساس‌ترین بازی هفته هفدهم سوپرلیگ ترکیه به مصاف هم رفتند و جدال دو تیم در ورزشگاه شوکرو ساراج‌اوغلو در نهایت با تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات پایان یافت. این بازی اما طبق همیشه حواشی خاص خود را داشت و نه‌تنها دو باشگاه در پایان دربی استانبول بیانیه‌ای علیه هم منتشر کردند، بلکه ادین ژکو هم که در زمین درگیری‌هایی با مائورو ایکاردی داشت، به او کنایه زد.

ایکاردی که در جریان این بازی زیر چشمشش کبود شد، پس از این دیدار با انتشار عکسی از خود و همسرش که او هم زیر چشمش را به شکلی نمادین کبود کرده بود، در حساب کاربری‌اش در اینستاگرام نوشت: «کریسمس بر همه مبارک. برای شما از استانبول آرزوی سلامتی، صلح و عشق فراوان داریم».

ادین ژکو مهاجم بوسنیایی فنرباغچه هم در حساب کاربری خود در «اینستاگرام» به مهاجم آرژانتینی گالاتاسرای کنایه زد و نوشت: «طرف (اشاره به ایکاردی) سرش را به تیر دروازه کوبید و عکسش را در اینستاگرام گذاشت و برای گرفتن پنالتی از ما گریه کرد. این رفتار معمول آنهاست و واقعاً شرم‌آور است».

باشگاه گالاتاسرای که به داوری دربی استانبول اعتراض داشت، پس از این بازی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «آنهایی که فقط برای خود عدالت می‌خواهند امشب از هر کانالی فوتبال ترکیه را دستکاری کردند! اتاق VAR (کمک‌داور ویدئویی) و 26 دوربین نمی‌توانند (پنالتی‌ به سود این تیم) ببینند و ما از طرف آنها احساس شرمندگی می‌کنیم. کسانی که فوتبال ترکیه را به این نقطه رساندند، شرمنده خواهند شد».

باشگاه فنرباغچه هم در واکنش به ادعای باشگاه گالاتاسرای، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: تلاش برای قربانی‌سازی از طریق خوردن بازیکن به تیر دروازه. ما قضاوت در این خصوص را به مردم واگذار می‌کنیم».

برخی هواداران معتقدند که ایکاردی در صحنه‌ای که به تیر دروازه فنرباغچه خورد، زیرچشمش کبود شد و برخی دیگر بر این باورند که او در صحنه‌ای که در کورس با مدافع حریف به زمین خورد، به دلیل برخورد پای بازیکن حریف، زیر چشمشش دچار کبودی شد.

در جدول رده‌بندی سوپرلیگ ترکیه، تیم‌های فنرباغچه و گالاتاسرای با 44 امتیاز و به خاطر تفاضل گل به ترتیب در رده‌های اول و دوم ایستاده‌اند.

در فیلم زیر صحنه درگیری ژکو با ایکاردی و صحنه‌هایی که گفته می‌شود زیرچشم مهاجم گالاتاسرای کبود شد را می‌بینید:

 

.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا