سریال خاتون
فوتبال جهان

کوریره‌دلواسپورت: لوکاکو به یوونتوس چراغ سبز نشان داد

به گزارش امین گیمز، در حالی که باشگاه اینتر در تلاش است تا راهی برای تخفیف گرفتن از چلسی جهت خرید روملو لوکاکو پیدا کند، باشگاه یوونتوس به رقابت برای خرید این مهاجم بلژیکی وارد شده و امکان دارد که او را از چنگ نراتزوری خارج کند.

لوکاکو تابستان سال گذشته به صورت قرضی چلسی را ترک کرد و به اینتر برگشت. با تمام شدن قراردادش، او حالا باید به چلسی برگردد اما تا آن زمان، این فرصت برایش وجود دارد که با قبول یکی از پیشنهادهایش از آبی‌پوشان لندن جدا شود. الهلال عربستان دست به نقدترین مشتری و آماده پرداخت 45 میلیون یورو است و چلسی هم ترجیح می‌دهد که او را به همین مشتری‌اش بفروشد. خود بازیکن اما ترجیح می‌دهد که در ایتالیا بماند.

پیش از این دو نشریه کوریره دلواسپورت و توتواسپورت ایتالیا مدعی شده بودند که یوونتوس هم خواهان جذب لوکاکو است اما گفته می‌شد که مهاجم بلژیکی هرگز حاضر نیست پیشنهاد رقیب دیرینه اینتر را بپذیرد. اکنون اما کوریره مدعی شده است که لوکاکو برخلاف آنچه گفته می‌شود، از طریق وکیلش، سباستین لدوره به یوونتوسی‌ها پیام داده که حاضر است به یوونتوس ملحق شود و می‌خواهد یک بار دیگر در سری A طعم قهرمانی را بچشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا