سریال خاتون
فوتبال جهان

کوریره دلواسپورت: آلگری در پایان فصل از یوونتوس جدا می‌شود

به گزارش امین گیمز، در روزهایی که از گوشه‌ و‌ کنار زمزمه‌ بازگشت آنتونیو کونته به یوونتوس شنیده می‌شود، نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا مدعی شد ماسیمیلیانو آلگری سرمربی بانوی پیر در نظر دارد که در پایان فصل از این تیم جدا شود.

کونته در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود گفته بود: «همیشه احتمال دوباره ملحق شدن ما به یکدیگر وجود دارد. مهمترین چیز این است که میان ما درک مشترکی از یکسری اصول فکری و ایده‌ها وجود دارد».

اکنون ایوان زاتزارونی سردبیر نشریه چاپ رم با اشاره به اظهارات کونته، احتمال محقق شدن خواسته او برای بازگشت به تورین را زیاد دانسته و مدعی شده آلگری در پایان فصل که یک سال مانده به پایان قراردادش با بانوی پیر است از تورینی‌ها جدا خواهد شد.

آخرین تیمی که کونته هدایتش را برعهده داشت، تاتنهام بود که ماه آوریل آن را طی توافق دوجانبه ترک کرد. او اخیراً با ناپولی برای جانشینی رودی گارسیا وارد مذاکره شد، اما با این تیم به توافق نرسید.  

در همین حال گزارش‌هایی منتشر شده است مبنی بر اینکه کالوو، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس هفته گذشته با کونته ملاقاتی داشته است.

 

سردبیر کوریره در این خصوص هم نوشته است: در مورد یوونتوس عادت کرده بودیم که همه اخبار و اتفاقات داخل این باشگاه محرمانه و غیرقابل دسترسی باشد. هرگز خبری از این باشگاه به بیرون درز پیدا نمی‌کرد، اما این اواخر همه چیز علنی‌تر شده است حتی چیزهایی که باید محرمانه بمانند. به همین دلیل ممکن است این وسط یکی دنبال به آشوب کشیدن باشگاه باشد. آلگری سرمربی منتخب مدیران قبلی یوونتوس است که دیگر هیچ یک از آنها در این تیم نیستند. مطمئناً اگر او یوونتوس را تا پایان فصل در جمع چهار تیم بالای جدول نگه دارد یا حتی افتخاری بزرگتر کسب کند، فکر می‌کنم پشیمانی حاصل از رفتن وی بیشتر هم خواهد بود. ببینیم در ماه ژوئن چه اتفاقی رخ می‌دهد. شاید آلگری خودش را در یوونتوسی متفاوت از آن تیمی که در آن راحت کارش را انجام می‌داد می‌بیند و به نظر من او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

آلگری 56 ساله از زمان بازگشتش به یوونتوس در تابستان سال 2021 هنوز نتوانسته است این تیم را به روزهای اوجش که با او موفق به کسب پنج قهرمانی متوالی در سری A و دو حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا شد، برگرداند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا