سریال خاتون
فوتبال جهان

گریزمان: منچستریونایتد؟ مأموریتم اسطوره شدن در اتلتیکومادرید است

به گزارش امین گیمز، اخیراً سایت خبری «ال‌ناسیونال» کاتالونیا مدعی شده بود که باشگاه منچستریونایتد برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ چشم به جذب آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید دارد و مدیران این باشگاه انگلیسی با مدیر برنامه‌های این مهاجم فرانسوی تماس گرفته‌اند تا از احتمال در دسترس بودن این بازیکن در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی مطلع شوند.

گریزمان 32 ساله که تا سال 2026 تحت‌ قرارداد باشگاه اتلتیکومادرید است، ضمن تکذیب این خبر، به نشریه اسپانیایی «مارکا» گفت: من باید در این باشگاه اسطوره شوم و این مأموریت من است. تا سال 2024 می‌خواهم برای هواداران شادی و قهرمانی را برای اتلتیکو به ارمغان بیاورم. این رؤیای من خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: هر کاری که لازم باشد، انجام خواهم داد تا بهترین گلزن تاریخ باشگاه اتلتیکومادرید شوم. می‌خواهم با اتلتیکو در لالیگا به قهرمانی برسم و این چیزی است که به آن نیاز دارم. من هرگز این عنوان را به دست نیاورده‌ام و اگر این اتفاق بیفتد، زیبا خواهد بود.

گریزمان تاکنون در 357 بازی برای اتلتیکو به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 169 گل، 77 پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. او برای رسیدن به رکورد لوئیس آراگونس (بهترین گلزن تاریخ باشگاه اتلتیکومادرید با 173 گل‌زده در 370 بازی) تنها به 4 گل نیاز دارد.

او این فصل در 16 بازی برای روخی‌بلانکو به میدان رفته و موفق به ثمر رساندن 12 گل شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا