سریال خاتون
فوتبال جهان

گرین‌وود در آستانه بازگشت به ترکیب منچستریونایتد

به گزارش امین گیمز، میسون گرین‌وود در اواخر ماه ژانویه 2022 (بهمن 1401) متهم به ضرب شتم نامزد سابق خود شد و همین باعث شد تا باشگاه منچستریونایتد اعلام کند تا تکمیل تحقیقات مستقل و داخلی این باشگاه، این بازیکن حق تمرین و بازی کردن با پیراهن این تیم را نخواهد داشت. با وجود اینکه او در بهمن ماه 1402 از اتهامات وارده تبرئه شد، باشگاه منچستریونایتد هنوز درباره آینده حرفه‌ای این بازیکن تصمیمی نگرفته است اما شواهد حاکی از آن است که این مهاجم انگلیسی در آستانه بازگشت به ترکیب این تیم است.

بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی؛ نام میسون گرین‌وود دوباره به بازی ویدئویی «eFootball» که یکی از شرکای تجاری باشگاه منچستریونایتد هست، اضافه شده است. این بازی ویدئویی متعلق به شرکت «کونامی» است، شرکتی که در ماه فوریه 2022 پس از تعلیق رسمی این مهاجم انگلیسی توسط باشگاه منچستریونایتد نام او را از این بازی حذف کرده بود.

تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,

نشریه «دیلی‌میل» انگلیس خبر داد؛ باشگاه منچستریونایتد پس از کسب تأییدیه نهایی از تیم زنان خود، اسپانسرهای باشگاه از جمله «آدیداس» و گروه‌های هواداران، یک قدم به بازگرداندن میسون گرین‌وود 21 ساله نزدیکتر شده است. این واضح‌ترین نشانه‌ای است که نشان می‌دهد باشگاه منچستریونایتد قصد دارد گرین‌وود را به ترکیب این تیم بازگرداند.

پیش از این گفته می‌شد که منچستریونایتد به احتمال زیاد پیش از آغاز فصل، بیانیه‌ای رسمی در خصوص بازگشت گرین‌وود به ترکیب این تیم منتشر کند اما اکنون اعلام این خبر با اصرار باشگاه مبنی بر اینکه ابلاغ تصمیم خود به سهامداران اصلی باشگاه مهمتر از هر ضرب‌الاجلی است به تعویق افتاده است.

گرین‌وود که محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد است و از 6 سالگی یعنی از سال 2007 در عضویت این باشگاه است، در سال 2018 بود که به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد. او بازی‌های قابل‌قبولی هم از خود در منچستریونایتد ارائه کرد اما حاشیه‌هایی که او در تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد داشته، دوران حرفه‌ای او را که می‌توانست درخشان‌تر باشد، تحت‌الشعاع قرار داده است.

او که تا پایان ماه ژوئن 2025 تحت‌قرارداد باشگاه منچستریونایتد است، در 129 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 35 گل‌زده و 12 پاس‌گل را از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا