سریال خاتون
فوتبال جهان

گزارش متناقض پاریزین درباره آینده امباپه: او منتظر اشاره رئال مادرید است!

به گزارش امین گیمز،‌ یک روز پس از آنکه نشریه پاریزین مدعی شد کیلیان امباپه با ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ملاقات داشته و به او گفته است که تحت هر شرایطی این فصل در پارک دو پرنس می‌ماند، اکنون همین نشریه در گزارشی نوشته است که اظهارات ستاره فرانسوی جنبه صوری داشته و او منتظره اقدامی از سوی باشگاه رئال مادرید است تا فوراً پایتخت فرانسه را به مقصد پایتخت اسپانیا ترک کند.

داستان انتقال امباپه در یک فصل مانده به پایان قراردادش یکی از طولانی‌ترین و پرحاشیه‌ترین سوژه‌های بازار نقل‌وانتقالات تابستان امسال بوده که در آن اصرار‌ها و حتی تهدید‌های PSG برای ماندن بازیکن به شرط تمدید یا رفتن او قبل از پایان قراردادش ثمری نداشته است و او تا الان نه حاضر به تمدید شده است و نه حاضر به رفتن.

 

روز پنجشنبه هم که پاریزین مدعی شد امباپه تصمیم نهایی خود را به رئیس قطری PSG اعلام کرده است و قصد ماندن دارد. این نشریه فرانسوی اما روز جمعه در گزارشی نه تنها نوشت که امباپه منتظر دریافت پیشنهاد رئال مادرید است بلکه در عکسی که به بهانه شروع فصل جدید لوشامپیونه روی جلدش کار کرد، تصویر لوکاس هرناندس بازیکن جدید پاریسی‌ها را به‌عنوان چهره برجسته این تیم درج کرد تا به نوعی بر ادعای خود مبنی بر اینکه امباپه در فصل جدید مهمترین بازیکن PSG نیست، تأکید کرده باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا