فوتبال جهان

گزینه پیشین استقلال؛ بازیکنی که در یک ماه با 4 باشگاه به توافق رسید!

به گزارش امین گیمز، وقتی صحبت از فوتبال مصر می‌شود، اولین چهره‌‌ای در ذهن مجسم می‌شود، بدون شک محمد صلاح ستاره و کاپیتان تیم ملی این کشور است. جایگاه او در فوتبال سرزمین فراعنه آنقدر بالاست که هر فوتبالیست بااستعداد دیگری که در این کشور شناسایی می‌شود، لقب صلاح جدید به او می‌دهند. عمر ورده یکی از این بازیکنان است. البته این روزها نام ورده بیشتر از اینکه به خاطر تکنیک و توانایی‌های فنی‌اش سر زبان‌ها افتاده باشد، به خاطر ثبت یک رکورد کم‌سابقه و شاید بی‌سابقه برای او شنیده می‌شود؛ ثبت قرارداد با چهار باشگاه طی یک ماه!

به گزارش مارکا، ملی‌پوش مصری متولد سال 1993 در اسکندریه که پست بازی‌اش به‌عنوان وینگر و موهای مجعدش بر شباهت‌های او با صلاح اضافه کرده است، تابستان امسال با چهار باشگاه رجا کازابلانکای مراکش، دوکسا کاتوکوپیاس قبرس، استقلال تهران و فارکوی مصر قرارداد بست! او که محصول آکادمی باشگاه الاهلی مصر است، روز 12 آگوست، اعلام کرد که با قراردادی دو ساله به تیم رجا کازابلانکا پیوسته است. 12 روز بعد باشگاه مراکشی اعلام کرد که به درخواست خود بازیکن و به دلایل شخصی، با توافق دوجانبه قرارداد وی فسخ شده است. البته ورده تاوان پشیمانی‌اش از عقد قرارداد با رجا کازابلانکا را با دادن غرامت فسخ قراردادش پرداخت.

 

در همان روز اعلام فسخ قرارداد ورده با تیم مراکشی، خبری دیگر منتشر شد مبنی بر اینکه او با تیم دوکسا کاتوکوپیاس قبرس قرارداد بسته است، اما این بار خیلی زودتر از دفعه قبل توافق دو طرف لغو شد. در این بین برخی منابع خبری اعلام کردند که او از این تیم اخراج شده و برخی دیگر مدعی شدند که به وی برای ورود به قبرس ویزا داده نشده است.

به هر حال ورده به فکر عقد قرارداد با تیمی دیگر افتاد و چهار روز بعد به استقلال چراغ سبز نشان داد و با آبی‌های تهران به توافق رسید؛ البته ماجرای استقلال و ورده هرگز به اندازه توافق او با دو باشگاه قبلی‌اش جدی نشد. در نهایت ورده از بازی در خارج از مرزهای کشورش مأیوس شد و روز نهم سپتامبر تصمیم گرفت که با تیم فارکوی مصر قرارداد ببندد.

این نخستین باری نیست که ورده به خاطر مسائل حاشیه‌ای مورد توجه قرار می‌گیرد. او چهار سال پیش به اتهام تعرض از اردوی تیم ملی مصر اخراج شد و محمد صلاح هم درباره اتفاقاتی که رخ داد، صحبت کرد. ورده فصل گذشته نیز به خاطر پیوستن به دو تیم قبرسی آنورتوسیس و آپولون که رقبای یکدیگر در لیگ این کشور محسوب می‌شوند، جنجال‌ساز شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا