سریال خاتون
فوتبال جهان

گلایه جالب رئیس باشگاه الشباب عربستان از افزایش قیمت بازیکنان!

به گزارش امین گیمز، خریدهای سرسام‌آور تیم‌های متعلق به صندوق سرمایه‌گذاری دولتی عربستان، عرصه را بر سایر تیم‌های لیگ این کشور تنگ کرده است. جنون غیرقابل هضم تیم‌های الاتحاد، النصر، الاهلی و الهلال در پنجره تابستانی جاری کار را به جایی رسانده که خیلی از ستاره‌های فوتبال اروپا همچنان منتظر گوشه چشمی برای بستن چمدان و سفر به عربستان هستند؛ این اما فقط یک بخش ماجراست. ولخرجی این 4 باشگاه و تا حدودی الاتفاق باعث شده سایر باشگاه‌های فعال در لیگ عربستان که بودجه ویژه دریافت نمی‌کنند در مذاکره با بازیکنان و باشگاه‌های مبدأ با مشکل مواجه شوند، چرا؟ چون حالا همه انتظار پیشنهادهای نجومی از سوی تمام باشگاه‌های عربستانی دارند.

خالد البلتان، رئیس باشگاه الشباب در تلویزیون عربستان با اشاره به همین موضوع گفت: وقتی می‌گویید اهل یک باشگاه عربستانی هستید، بازیکنان مطالبات مالی خود را سه برابر می‌کنند! آنها فکر می‌کنند همه ما متعلق به صندوق سرمایه‌گذاری دولتی کشورمان هستیم. من به آنها می‌گویم که ما آنقدر پول نداریم، ما یک باشگاه ساده هستیم. امسال سال بدی برای ما است و مذاکره با تیم‌های دیگر دشوار شده است.

در پنجره نقل‌و‌انتقالات تابستانی جاری ستاره‌هایی مانند نیمار، کریم بنزما، روبرتو فیرمینو، انگولو کانته، مالکوم، مارسلو بروزوویچ، سرگئی میلینکوویچ ساویچ، ریاض محرز، کالیدو کولیبالی، راجر ایبانز، ادوارد مندی و یاسین بونو به تیم‌های عربستانی پیوسته‌اند. پیشتر نیز رونالدو با رفتن به النصر این مسیر را برای سایرین باز کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا