سریال خاتون
فوتبال جهان

گواردیولا: واکنش‌مان در نیمه دوم مناسب بود/ مضطرب بازی کردیم

به گزارش امین گیمز، پپ گواردیولا که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و در یک بازی تشریفاتی (صعود هر دو تیم به مرحله بعد پیش از این قطعی شده بود) پذیرای لایپزیگ بود و در نهایت موفق شد شکست 2 بر صفر مقابل میهمانش را تبدیل به برد 3 بر 2 کند، پس از این بازی گفت: لایپزیگ در پنج، شش سال پیش همواره به مرحله یک‌هشتم نهایی و یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کرده است. همانند بازی با چلسی، در این بازی هم خیلی اجازه خلق موقعیت به حریف دادیم. در چنین بازی‌هایی باید در دوئل‌ها برنده شوید، اما ما در این بازی در انجام این کار موفق نبودیم و مضطربانه بازی کردیم.

وی افزود: در فوتبال باید تا جایی که می‌توانید باید آرامش خود را حفظ کنید. ما در نیمه دوم واکنش خیلی خوبی از خود ارائه دادیم. ما به هدف‌ اول‌مان که صعود از مرحله گروهی به عنوان صدرنشین بود، رسیدیم. هنوز یک بازی دیگر باقی مانده و ما صدرنشین هستیم.  از واکنش بازیکنانم در نیمه دوم خیلی راضی هستم. آنها دوندگی بالایی داشتند، جنگیدند و روحیه بالایی داشتند. مطمئن هستم که اگر ما برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی نیاز به برد داشتیم، اینطور بازی نمی‌کردیم. این را هم باید اشاره کنم که ما در این بازی خوش‌شانس هم بودیم.

منچسترسیتی با کسب 15 امتیاز از پنج بازی اول خود در مرحله گروهی لیک قهرمانان اروپا، شروع خوبی در دفاع از عنوان قهرمانی خود داشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا