سریال خاتون
فوتبال جهان

گولر: می‌خواهم اسطوره باشگاه رئال مادرید شوم/ اوزیل توصیه‌هایی به من کرد

 به گزارش امین گیمز، آردا گولر که در انتقالی 20 میلیون یورویی (بعلاوه 10 میلیون یورو بند پاداش‌ها) از فنرباغچه جدا و با عقد قراردادی 6 ساله به رئال مادرید پیوست، امروز (جمعه) در مراسم رونمایی‌اش گفت: می‌خواهم در ابتدا از خانواده‌ام و رئیس باشگاه رئال مادرید (فلورنتینو پرس) بابت نظر لطفش به من تشکر کنم. می‌خواهم اسطوره این باشگاه شوم.

این هافبک ترکیه‌ای که شماره «24» رئال مادرید را از آن خود کرد، همچنین با حضور در کنفرانس خبری گفت: رئال مادرید بزرگترین باشگاه جهان است. خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که اینجا هستم. باشگاه‌های زیادی مرا می‌خواستند اما من رئال مادرید را انتخاب کردم.

وی افزود: می‌خواهم در پست هجومی بازی کنم و در خلق گلزنی ایفای نقش کنم اما این مربی (آنچلوتی) است که تصمیم خواهد گرفت من در چه پستی بازی کنم. من در دو پست هافبک و بال راست بازی می‌کنم و هر دو نقش در تیم را دوست دارم.

هافبک جدید کهکشانی‌ها تصریح کرد: قرار نیست به طور قرضی راهی تیمی دیگر شوم. من اینجا هستم تا بازی کنم. آماده رقابت و کسب جایگاهی در ترکیب اصلی تیم هستم. کریستیانو رونالدو، زین الدین زیدان و گوتی الگوهای من هستند و می‌خوام اسطوره‌ای در این باشگاه باشم.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا مسعوت اوزیل در پیوستنش به رئال مادرید نقش داشته است؟»، گفت: اوزیل به من گفت که رئال مادرید مهمترین باشگاه جهان است و چیزهای خوبی در مورد این باشگاه به من گفت و توصیه‌هایی هم کرد.

آردا گولر صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: آنچلوتی به من زنگ زد و گفت به رئال بیایم. او حتی به من توضیح داد که قرار است در چه پستی از من استفاده کند. احترام زیادی برای کارلتو قائل هستم، او بارها با من تماس گرفت. وقتی هم رئال مادرید با من تماس گرفت، مابقی پیشنهادها ارزش خود را نزد من از دست دادند.

این هافبک 18 ساله ادامه داد: تمامی بازیکنان رئال مادرید خیلی مهم هستند، اما از دید من لوکا مودریچ بهترین بازیکن جهان است. بی‌صبرانه منتظر بازی کنار او هستم و از لوکا چیزهای زیادی یاد خواهم گرفت.

آردا گولر در پایان درباره اینکه پدربزرگش در مصاحبه‌ای گفته که مودریچ با این بازیکن ترکیه‌ای تماسگ رفته و گفته سال بعد پیراهن شماره «10» رئال به او خواهد رسید، اظهار داشت: مودریچ چیزی در این مورد به من نگفته است.

گولر که چهار بازی ملی با پیراهن ترکیه در کارنامه حرفه‌ای‌اش به ثبت رسیده است، در 51 بازی برای فنرباغچه به میدان رفت و در کنار به ثمر رساندن 9 گل، 12 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا