سریال خاتون
فوتبال جهان

گوندوگان سکوتش درباره حواشی ال‌کلاسیکو را شکست

به گزارش امین گیمز، اولین ال‌کلاسیکوی فصل جاری که با پیروزی 2 بر یک رئال مادرید مقابل بارسلونا در ورزشگاه یوئیس کمپانیس کاتالونیا همراه بود، یک حاشیه مهم داشت. پس از این بازی خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه، ایلکای گوندوگان هافبک ترک‌تبار بارسلونا هنگام بازگشت به رختکن و مواجه شدن با هم‌تیمی‌هایی که ظاهراً خیلی بابت باخت تیم متأسف و ناراحت نبودند؛ از آنها انتقاد کرده است.

او بعد از نزدیک به یک ماه اکنون درباره این موضوع صحبت کرده است. گوندوگان گفت: من ‌نمی‌توانم خودی را جای دیگری بگذارم تا درک کنم که آنها چه برداشتی از حرف‌های من داشتند. من فقط و فقط نظرم را گفتم و اصلاً و ابتدا قصد حمله به هیچ شخص یا چیزی را نداشتم. منظور من این است که هر گاه که از تیم ایراد می‌گیرم، حالا به هر دلیلی، این شامل خودم هم می‌شود. من همیشه انتقادهایم را از خودم آغاز می‌کنم. فکر می‌کنم که آنقدر تجربه داشته باشم که بدانم این سیستم چگونه کار می‌کند اما اول از همه و قبل از ایراد از کسی، در آینده خودم را نگاه و قضاوت می‌کنم. هدف من این است که تیم مان که به نظرم پتانسیل بسیار بالایی هم دارد، موفق باشد و بهترین بازی‌هایش را ارائه کند.

گوندوگان افزود: من بازیکن هستم که از خودم انتظارات فراوانی دارم و همیشه خواسته‌ام نمایشی بهتر از دفاع قبلی ارائه کنم. اگرچه ما دو بازی بعد از ال‌کلاسیکو را 4-3 و 5- صفر بردیم اما من همچنین معتقدم که باید بیشتر از این پیشرفت کنیم و می‌توانیم هم پیشرفت کنیم. شاید من خیلی سختگیر و حساس باشم اما این هم ذهنیت من است. به هر حال واکنش‌های من هرگز از سر بدجنسی و موذی‌گری نبوده است.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا