سریال خاتون
فوتبال جهان

13 بازیکن در لیست فروش منچستریونایتد

به گزارش امین گیمز، نشریه سان انگلیس مدعی شد که اریک تن هاخ سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به مدیران باشگاه برای فروش هشت بازیکن این تیم چراغ سبز نشان داده، اما علاوه بر آنها ممکن است پنج بازیکن دیگر تیم هم در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی از شیاطین سرخ جدا شوند.

طبق ادعای سان، منچستریونایتد امیدوار است از فروش این 13 بازیکن درآمدی 260 میلیون پوندی کسب کند و به لطف این پول تراز مالی خود را برای خرید بازیکنان جدید مثبت کند. در همین راستا تن‌هاخ 53 ساله هم که اولین فصل مربیگری‌اش در اولدترافورد پرفراز و نشیب و با کسب عنوان قهرمانی جام اتحادیه و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، به فروش این بازیکنان رضایت داده است.

هشت بازیکنی که من‌یونایتد سعی در فروش آنها دارد، شامل دونی فن‌دبیک (20 میلیون پوند)، فرد (20 میلیون پوند)، آنتونی الانگا (20 میلیون پوند)، حنبعل المجبری (13 میلیون پوند)، الکس تلیس (10 میلیون پوند)، براندون ویلیامز (پنج میلیون پوند)، اریک بایی (دو میلیون پوند)، زیدان اقبال (850 هزار پوند) هستند. در کنار این بازیکنان، من‌یونایتد اگر برای جیدون سانچو (45 میلیون پوند)، هری مگوایر (40 میلیون پوند)، اسکات مک‌تامینی (40 میلیون پوند)، آنتونی مارسیال (25 میلیون پوند) و دین هندرسون (20 میلیون پوند) هم پیشنهادهایی نزدیک به ارقام موردنظرش دریافت کند، آنها را خواهد فروخت.

 

تن‌هاخ امیدوار است که برای فصل آینده با جذب بازیکنانی مانند هری کین از تاتنهام، راسموس هویلوند از آتالانتا (برای خط حمله)، میسون ماونت (خط میانی) و آندره اونانا (دروازه) تیمش را تقویت کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا