سریال خاتون
فوتبال جهان

4 دلیل منتفی شدن بازگشت راموس به سویا

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه «رِلِوو» اسپانیا، مسیر بازگشت سرخیو راموس به لالیگا با موانعی مسدود شده که احتمال حضور مجدد او در لیگ دسته اول فوتبال کشورش را کمرنگ کرده است.

راموس با پایان قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن، از فردا رسماً بازیکن آزاد محسوب می‌شود. پاریسی‌ها از تمدید قرارداد او خودداری کرده‌اند و این یعنی که مدافع اسپانیایی فصل آینده قطعاً در پاریس نخواهد بود. گفته می‌شود او امیدوار بود که برای فصل آینده به زادگاه خود آندلس اسپانیا و تیم سابقش سویا برگردد، تیمی که سال 2005 از آن جدا شد تا به رئال مادرید ملحق شود. سویا اما موضع خود را مشخص کرده و گفته است که هیچ برنامه‌ای برای برگرداندن راموس به ورزشگاه راموس سانچس پیسخوان ندارد.

با حضور کریم رکیک، تانگوی نیانزو، لوئی باده و مارکائو قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا نیازی به تقویت خط دفاعی خود نمی‌بیند، ضمن اینکه با تیره شدن روابط میان راموس و هواداران سویا طی سال‌های حضور او در رئال مادرید، مشخص نیست که تیم آندلسی آمادگی پذیرایی از او را داشته باشد.

 

مورد دیگری که باعث شده بازگشت راموس به آندلس کاملاً منتفی به نظر برسد، سیستم تاکتیکی بازی سویا با مربیگری خوسه لوئیس مندلیبار است که از خط دفاعی چهار نفره تیمش برای پرس از بالا استفاده می‌کند، تاکتیکی که مناسب بازیکنی در سن و سال راموس 37 ساله نیست، اگرچه راموس از نظر کیفیت بازی و تجربه همچنان از بسیاری از مدافعان فعلی سویا بهتر است.

آخرین و شاید مهمترین دلیل مسدود بودن مسیر بازگشت راموس به سویا تغییر سیاست نقل‌وانتقالات باشگاه است که دیگر برای خرید بازیکنان فاقد پتانسیل کسب درآمد از فروش آنها سرمایه‌گذاری نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا