سریال خاتون
فناوری

افزوده شدن ویژگی استوری به توییتر

افزوده شدن ویژگی استوری به توییتر


گزارش‌های منتشر شده در tech news network حاکی از آن است که شبکه اجتماعی توییتر در حال تست قابلیت آزمایشی جدیدی در برزیل است که به کاربران اجازه میدهد توییت‌های خود را در قالب استوری که تنها ۲۴ ساعت بر روی حساب کاربری آنها ظاهر و پدیدار می شود، با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، گفته می‌شود این توییت‌های موقتی ۲۴ ساعته که شباهت زیادی به استوری های اینستاگرام و واتساپ دارند، Fleets نامیده می‌شود که قابلیت لایک، ریپلای و ریتوییت را نخواهند داشت.

به گفته برخی از تحلیلگران فعال در حوزه فناوری، این اقدام توییتر تحت تاثیر اظهارات و اقدامات جدید بزرگترین رقیب خود یعنی فیس‌بوک صورت گرفته که پیشتر اعلام کرده بود تمرکز شبکه های اجتماعی بر روی توسعه قابلیت‌ها و محصولاتی است که اهمیت بیشتری برای حفظ حریم خصوصی کاربران قائل می‌شوند و به صورت دائمی در صفحات کاربری آنها قرار نمی گیرد.

کیوان بیک پور، مدیر محصولات توییتر، با انتشار پیامی در این شبکه اجتماعی در این خصوص خاطرنشان کرده است: امیدواریم قابلیت Fleets به کاربران توییتر این امکان را بدهد که برخی از افکار زودگذر و لحظه های خود را که علاقه‌ای به توییت کردن آن ندارند، با دوستان و مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

این قابلیت هم اکنون تنها برای کاربران برزیل قابل دسترسی است و در صورت استقبال مناسب و موفقیت عملکرد آن برای کاربران سایر کشورهای جهان نیز ارائه و منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا